Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Universal Roleplay

Soovitatud postitused

logo.gif

 

Oled otsinud RolePlay serverit? Vot see server on just sulle mõeldud.

 

Foorum: http://meiefun.eu/foorum/index.php

Ip: 188.92.161.60:7837

Tulge ja vaadake järgi!

 

 

Mis on meie serveris erilist?

Meil on lahke mängijaskond ja võrratu adminstratiivtiim.

Hea GameMode

Hetkel on käimas 2 kampaaniat!

 

 

 

Muudetud liikme SlimThug'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teema äkki ilusamaks? Edu! Astun läbi


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Avaldus ei ole just see, mida ootasin. Siiski edu serveriga, ehk saan aega, et isegi läbi hüpata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan teil soojalt mitte sinna serverisse minna, sest omanik "M2ssaja" ei oska olla. aPowerdab päevast-päeva. Teeb mingeid "kiired ja vihased" gruppi kus aPowerdab endale sultaneid, infusi ja jestereid. Samuti lisab raha. RP'misega ka kõik just kohapeal pole, jääb politseile vahele siis määrab tema hoopis politseile ajail MG ja selliste asjade eest. Samuti on ta valetaja.. Kasutab teise isiku foorumi ja lõpus kui ta sai enda foorumi siis tõmbab foorumi maha milleks tal polnud õigust nii teha.


1__1_.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

PlayOn Gm tõesti hea, ei hakka siin inisema, aga ise ei taha GMi teha?

Ja siis veel see ka et Nebulose Teamspeakis aina reklaamlained lendavad, kuskil mujal ei oska reklaamida?

Samuti UCP süsteemi ei osata teha UCP:http://user910.web.gamehost.ee/index.php?page=home, foorumist ei hakka rääkimagi...http://meiefun.eu/foorum/

Selgituses seisab et

Meil on lahke mängijaskond ja võrratu adminstratiivtiim.

Las ma tõlgin teile selle lahti."Meil on onu-poja poliitika, atiimis on ainult minu sõbrad ja need kes annetasid, adminid ise DMivad, nRPvad ja Apowerdavad, aga mängijad on samasugused, nii et lets name it a Universal DM server."

Muudetud liikme Rasmused'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõnus komuun küll kus lausa omanikud käivad otse pvt-s kutsumas aTiimist inimesi, et tuleksid ära. Ning siis põhjenduseks ütlevad, et see nii sitt ja tulevad ära. Kui tõesti viitsite reklaamida nii alandavalt siis võiksite ka viitsida UCP-s oma kopeerigu asjad ära fixida.

ultragaming.jpg

ultragaming1.jpg

 

Ning foorumis on jälle, et see on Ultragaming Roleplay, kanged mehed reklaamima ja muud sellist tegema aga mitte kopeeringute asju fixima. -_-

See, et ma olen komuuni omanik ei tähenda, et ei või sind sinna saata kust sind kogemata vist välja lasti. Tõesti arvate, et võidate rahvast nõnda, et käite erinevates komuunides reklaamimas, siis sogate sellist jama, et ise ka ei saa aru mis räägite.

 

ultra123.jpg

 

Väike pildike kus ultra universal gamingu omanik käis kutsumas aTiimi ära.

 

Kui ka küsida tohib siis missugused need "SnJ" sarnased on? Arvate, et ise olete nii tublid ja laheda serveriga välja tulnund, SnJ on 10 korda parem teie kuradi ma ei tea mis asjast. Teie RP'd võib nimetada previlosi ja Nebu RP'ks aga mitte SnJ RP'ks vaid SnJ nRP'ks. Samuti ka sarmo nRPäks.

 

//edit: Kui nendest pildidest ei sobi siis mul neid veel lademetes.

Muudetud liikme Calabria'i poolt

Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.