Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Väike sissejuhatus:

Ostsin siis samp serveri mille nimi on "Countryside Roleplay". Arendan seda gamemode vaikselt edasi ja soovin teile parimaid mänguelamusi

Grupeeringud:

Mongol MC

Politsei

Töökohad:

Kaubavedaja

Kalamees

 

Veebilehekülg: http://csrp.zxq.net/

IP: 46.20.46.116:7777

 

 

 

 

 

 

NB! Gamemode tegi algselt Jaanek!

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gamemode on ju netist võetud ja see pole teie tehtud.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise sa oled netist võetud, gm on minu tehtud nullist ja pole siiamaani valmis.

 

Vabandust, kuid vaatasin, et see on välismaalase poolt teise foorumisse ülesselaetud.

Muidu edu ja jaksu teile


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

appi! Olen 3 korda proovinud küsimustele vastada? PM-i õiged vastused


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nimi on tõesti ühe neti gamemode oma, kuigi käisin serveris sees ning see pole tõepoolest kopeeritud, või lihtsalt väga hästi kopeeritud :D

Edu selle serveriga!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usun et gmi see versioon on nüüdseks täiesti kaduma läinud, ei tea, võibolla on Koidul see alles, kuid võin 100% väita et GM ei ole võetud netist. Netis kuskil on sama nimega GM kuid see on totaalselt teine.. Mulle jäi see nimi sealt samast foorumist külge kui serverit tegema hakkasin ja siis panin selle sama nime.

 

Nüüdseks olen vaikselt sama GM-i edasi arendanud ja hetkel on tulemus midagi taolist: https://www.youtube.com/watch?v=YNwhGC9cX9E

 

Ideid ja oskuseid on piisavalt, aga aega ja tuju asjaga tegeleda just eriti palju pole.. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keda sa nagu tõesti proovid lollitada Jaanek? :D Sul seal videoski on veel mingi all paremal nurgas must kast läbi nähtav, et mingi Check engine, check tyres, fuel low ja oil low...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
0ist tehtud sinu poolt kuid inglise keelsed commandid ning texdrawil isegi fasten seatbelts? Seems legit.

 

 

Mõtle enne kui midagi kirjutad.. Kõik asjad lihtsalt ei sobi eestikeelsena nagu ntx kick, slap jne.. pealegi õppisin skriptima larp gmi peal kunagi siis sellest ajast olen ka harjunud selliste admincommanditega..

 

Ja kuna üritasin sinna alla teha nagu auto armatuuri (suunatulede näidikud, täistulede tuluke jne..) siis palun anna mulle üks pilt eestikeelse armatuuriga autost. Peaksin panema sinna siis "PAIGALDA TURVAVÖÖ" hahah, absurd.. (pealegi kui paneksin sinna need kõik eesti keeles siis oleks seda kasti pool ekraani täis)

 

Keda sa nagu tõesti proovid lollitada Jaanek? :D Sul seal videoski on veel mingi all paremal nurgas must kast läbi nähtav, et mingi Check engine, check tyres, fuel low ja oil low...

 

Kedagi ma ei ürita lollitada.. All paremas nurgas olev kast, üritasin sinna teha auto armatuuri. Pole veel näinud ühtegi eestikeelsete kirjadega auto armatuuri, kui sina oled siis palun näita ka mulle mõnda sellist..

Midagi ei ole seal läbi nähtav. Need on tulukesed ebaaktiivses olekus, hästi õrnalt näha.. Kui istud korraks mingisse autosse siis vaata armatuuri, seal on kah näha tulukeste kohad kus peaks tuluke põlema süttima.

Muudetud liikme Jaanek96'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei see ei ole õige.. see oli koidu ip mida ta kasutas kui minult gmi ostis..

Siin on meie foorum: http://slrp.zxq.net/

sealt saad ka ip, aga panen siis siia kah: 80.235.67.169:7777

Muidu oli serveril pw peal, kuna see polnud valmis jne, aga kuna nüüd hakati nii palju süüdistama et ma pole seda ise teinud jne, siis avasin serveri et koguaeg rahvas sees saaks käia, siis näeks rahvas kah reaalselt et asi koguaeg edeneb edasi jne, et pole mingi netist võetud ja tõlgitud gm.

Hiljem kui server juba mängitav on rohkem siis teen 0rri ning korraliku teema siia vahvlisse, erinevalt sellest koidu omast .. :D

Muudetud liikme Jaanek96'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
aga olen ikka üsna kindel et seal ei olnud see raha ja toidu värk niimoodi et kattis selle koleda gta sa rohelise raha ära..

 

See must laik on kohe kindlasti sellest koledam.

 

Edit: Käisin IG, eksisin.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Teed midagi, siis julge ka tunnistada. Kõik me usume jah,et nullist tehtud GM on kahte erinevat keelt tõlgitud? Inglise/Eesti? Pigem usuks me kõik,et sa oled selle internetist endale hankinud ja seda edasi teinud.

 

Räägi enda eest. Ma käisin IG, mitmed süsteemid on lahendatud omamoodi ning mitmed tähtsad asjad polnud valmiski. Jaanek on selle kindlalt (vähemalt suures osas) ise teinud ning see on vähemalt pealtvaadates hästi õnnestunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.