Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mured, probleemid ja muu

Soovitatud postitused

Tervist.

 

Kuna mul on hetkel võrdlemisi hea tuju siis võib mu jutt jätta kohati võltsi või naeruväärse mulje ja kindlasti paljud ka naeraksid, aga mis mul sellest. Kuna mu tuju ei püsi selline, nagu on pikalt siis teen selle postituse praegu, sest kui mu tuju halvem on siis ma seda tegema ei vaevuks.

 

Asi selles, et mul on küllalt probleemne elu ja pole kedagi, kellele neist probleemidest rääkida ja seega otsustasin teema teha, sest tuttavatele ei taha rääkida või ei saa rääkida põhjustel, mida ma ei hakka siia kribama praegu.(See kirjeldus on vähem, kui napp, kuid annab enam-vähem aimu sellest, et ma ei taha kedagi niisama tegevusetuid õhtuid veetma endaga 'skaipi'.)

 

Vaja on kedagi soovitatavalt 15-17 aastast ja eelistatavalt tüdrukut, kellele ma saan saaks asjad ära rääkida nii nagu on muretsemata sellest, mida võiksid sellest arvata mu tuttavad. Mul pole vaja teie nime, elukohta, pilti või ükskõik mida ja kui te neid ise ei paku siis pikalt ma peale ei käi. Seega saate vajadusel jääda täiesti anonüümseks.

//Lisan igaks juhuks, et mingeid tiblasi, kes karjuvad appi, kui kuulevad mõnda roppust vaja ei ole

 

Praegu oma jutule peale vaadates ei tundu mulle see just tõetruu, kuid kuna ma teie kohta midagi väga täpset ei küsi, ainult nii palju, et teha kindlaks, et te pole mu tuttav ja ei tunne mind kuidagi ära ka peale mu kurtmisi, siis ei ole teil midagi kaotada ja võite ühendust võtta. :) Ehk on mul teile lihtsalt jutuke jutustada ja ehk on teil mulle midagi jutustada. Ma olen ka hea kuulaja, kui vaja ja arvan, et see võiks aidata luua vaba,at õhkkonda, kui teil peaks olema soov või vajadus.

 

Samuti ei taha ma mingeid päris psüholooge või isehakanud psüholooge. Vanus peab jääma eelpool mainitud vahemikku.

 

Kes huvi tunneb saatku kiri PMi ja annan skype/MSN-i(ebuddy).

 

***

 

Mingeid trolle siia kaagutama ei taha. Kui pole tahtmist minuga msnis või skypes juttu ajada ja tahate niisama nõmetseda, siis pole vaja.

Samuti ei kannata ma mingit sellist jama nagu "kõik saab korda" või "loodan, et su mured saavad lahendatud".

Ma ei tea, kui palju mul on õigust seda nõuda, kuid kui on õigus siis tahan, et need postitused kustutataks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.