Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Multi-Shoot RolePlay © || www.Multi-Shoot.hostei.com

Soovitatud postitused

logo.png

Tervist, mina olen siis uudse Multi-Shoot Gamingu omanik ning mõtlesin siis teha ühe korraliku kokkuvõtliku teema SA-MP foorumitesse, kus on võimalik oma servereid reklaamida. Alustan siis sellest, et pean ära mainima, et GM pole tehtud nullist, vaid on edasi arendatud kunagi saadut GM põhjast ning üldiselt Eesti skriptidega, kuid osad on siiski välismaa skriptidest, mis ei ole kõik tõlgitud. Väga tähtis on teile teada, et server põhineb rollimängul. Serverisse on oodatud kõik mängijad, kui kes eriti palju RP serveritest teadlikud pole soovitan lugeda RP õpetusi, mille leiate SIIT! Lühikirjeldus meie serverist on siin:

1. Nõudlused mängijalt: Terivst kõik, kes on otsustanud tulla mängima meie serverisse, on mul rõõm teile teatada, mida nõuae kõikidelt mängijatelt oskust mängida enda rolli välja. Samuti ka serveri reeglitest kinni pidamist, sõbralikku suhtumist nii meeskonda kui ka tava mängijatesse.

 

2. Serveris on: Head käitumist külmanärvilise meeskonna poolt. Ning samuti ka head rollimängu kogemust.

 

SERVER ADMINISTRATIIV:

Omanikud:

Omanik - OkiiTokii. (Jack_Granton)

----------------------------------------

sAdministraatorid:

sAdministraator - Bjoel2(Andrew_Smith)

----------------------------------------

vModeraatorid:

vModeraator - LogiTech(John_Copper)

----------------------------------------

Moderaatorid:

Moderaator - [Puudub]

----------------------------------------

Abistajad:

Abistaja - Juan Diaz (Juan_Diaz)

Abistaja - Trust^^ (Mike Street)

Abistaja - teder35 (Chris Sylvo)

 

Meeskonna liigete nimekiri uuendatud seisuga 9 mai 2013.

 

AMETLIKUD GRUPEERINGUD:

LSPD (Los Santos Politsei Prefektuur)

KAPO (Kaitsepolitsei)

TAKSOPARK

AS-EHITUS

LSKH (Los Santos kesk Haigla)

LOS SANTOS MEEDIA (LS Meedia)

 

TAVALISED TÖÖKOHAD:

Legaalsed:

Bussijuht Tänavakoristaja Ihukaitsja

Auto Mehaanik

Tänava koristaja Farmer

Illegaalsed:

Narkootikumide Diiler

Narko Farmer

Narko smuugeldaja

Materjali Smuugeldaja

Relva ärikas

 

Tänades ja head mänguelamust soovides,

Multi-Shoot meeskond

 

Avaldus koostatud: OkiiTokii poolt

Avaldus muudetud: teder35 poolt

 

((Uus avaldus tehtud põhjusel: myyro tegi copy/paste ja nüüd loodan, et see avaldus meeldib teile rohkem))

TeamSpeak: (server list)

SA-MP ip: 188.92.161.60:7792

Foorumi aadress: www.Multi-Shoot.hostei.com

logo.png

Muudetud liikme OkiiTokii.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Server on tõesti paremuse poole liikuma hakanud. Arvamus üpriski palju muutunud. Soovitan!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Foorumis vaatab selline error vastu mulle:

SQL Error:2003 - Can't connect to MySQL server on 'mysql10.000webhost.com' (111)

 

Nimi on rohkem nagu mingi TDM serveri oma, mitte midagi erilist pole, GM tavaline EL edit arvan. Võiks ise mingi RP õpetuse teha, mitte Google linki sinna toppida, aga jällegi arvan, et see on liiga suure raskusastmega teiesuguste jaoks.

 

//e: vaatasin su "uuendusi" CMDde tõlkimine ning autode kord. muutmine on uuendus?:D

Muudetud liikme dafuq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vaata vanemaid uuendusi ka, CMD'eid on juurde lisatud ka ja peadselt peaks ilmuma Mängusisene rolimängu test!

 

Free-Host foorumil on kehv, kuid mul kavas hiljem ka korralik domeen, korraliku mysqliga osta.

Ning, Muliti-Shoot alla ei lähe ainult SA-MP peadselt peaks sinna ilmuma ka MC server :)

 

SERVER HETKEL SULETD!

Põhjus: Kolime UCP peale üle ja toimuvad suured muudatused!

Avamis aeg: Teadmata!

Muudetud liikme OkiiTokii.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alustaks sellest, et nimi ei riku meest ja nime järgi ei tule siis rp tase selles serveris.

 

Mina olen seal sees käinud ja minule tundus rp tase nii umbes olema 7/10. Loomulikult on arengu ruumi palju aga jah unustage see nime järgi otsustamine.

Veel ütleks ära, et OkiiTokii TEE OMA aTIIMILE ORR (Jätta sisse aind see LogiTech ja Trust^^), teised viska välja, kuna need 2 venda ainukesena aitavad ja teised põhiliselt istuvad.

 

Jah soovitan mängida selles serveris!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alustaks sellest, et nimi ei riku meest ja nime järgi ei tule siis rp tase selles serveris.

 

Mina olen seal sees käinud ja minule tundus rp tase nii umbes olema 7/10. Loomulikult on arengu ruumi palju aga jah unustage see nime järgi otsustamine.

Veel ütleks ära, et OkiiTokii TEE OMA aTIIMILE ORR (Jätta sisse aind see LogiTech ja Trust^^), teised viska välja, kuna need 2 venda ainukesena aitavad ja teised põhiliselt istuvad.

 

Jah soovitan mängida selles serveris!!

 

7/10 RP tase?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sa pole LS:RPst kuulnudki seljuhul ja su kogemus on ainult keldriserverites.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii palju kui ma siit teemast läbi käinund siis pole kunagi näinund siin foorumi nime, serveri IP või midagi sellist infot mis suunaks serverisse.

Teil on foorumil 3 arendajat aga mitte ükski ei oska kirjutada va?

Aga muidu edu!

 

aa see ka, et nagu kõik ütlevad, et tundum pigem nime järgi nagu DM server siis nende rahuldamiseks muudke see nimi kasvõi Multi Roleplay peale.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

SA-MP ip, Foorumi aadress lisatud! Tänud märkuse eest!

 

Ma ei tea, kas nime muutmisel on mõtet, sest see on üldine Gaming, mille alla tulevad ka muud serverid jne, mitte aind SA-MP.

((Hetkel kyll aind SA-MP, aga sAdministraatori Bjoel2 poolt peaks tulema MC server, aga eks näis.))

Muudetud liikme OkiiTokii.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Veel ütleks ära, et OkiiTokii TEE OMA aTIIMILE ORR (Jätta sisse aind see LogiTech ja Trust^^), teised viska välja, kuna need 2 venda ainukesena aitavad ja teised põhiliselt istuvad.
Mina Bjoel2, istun ma jee niisama. Põhiliselt olengi mina kes töötab.

1. Aitasin OkiiTokiil testida cmd jne.

2. Aitasin OkiiTokii-l teha Animite süsteemi.

3. IG ma ikka aitan kui kutsutakse.

4. Ma olen Foorumi arendaja.

jne.

___________________________________________

Ja mis ma lisada tahan, et server on nüüdsest avatud, arendamine jätkub 12. Juunil. Täpsemalt SIIN.

UCP: www.multi-shoot.hotsei.com/ucp/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.