Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nii ostsin foorumlaselt Partyhat paar nädalat tagasi 2 steami.

 

Mace_the_ace626 ja pcblackop

 

Praegu toimib pcblackop korralikult, aga Mace_the_ace626 juhtus selline asi :

 

http://www.upload.ee/image/3287371/toestus.png

 

 

Ei julge kohe scammis süüdistada, aga siiski 10 dollarine asi steami pealt läinud, tahaks teada mis saama hakkab.

 

PS: OSTMIS tõestust ei lisanud, kui vaja siis saab seda teha.

 

 

 

Parimat!

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selge, et ta on ostnud oma kaardiga selle mängu sinna peale ning nüüd tegi chargebacki ja sinu konto 9nädalat lukus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostan reede/laupäev selle steami tagasi, kui tahad.

 

Kassak ise ignob mind, ei tea milles asi.

Kontakt on olemas,PM-le ta ka ei vasta aga teema teeb ei saa aru milles probleem.

Hetkel kirjutasin talle steami kuid vastust ei tule.

Muudetud liikme PARTYHAT'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ostan reede/laupäev selle steami tagasi, kui tahad.

 

Kassak ise ignob mind, ei tea milles asi.

Kontakt on olemas,PM-le ta ka ei vasta aga teema teeb ei saa aru milles probleem.

Hetkel kirjutasin talle steami kuid vastust ei tule.

 

Ma ei igno sind, viibisin Soomes. Nüüd olen saadaval.

 

Vabadust.

 

Reedel Lubati raha tagastada ühe steami eest. Teine steam toimib praegu nii, et kaebusi pole :) Ootame reedet :)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Raha tagastatud.

 

TEEMA LUKKU/KUSTUTADA.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.