Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Multi-Shoot RolePlay © || www.Multi-Shoot.hostei.com

Soovitatud postitused

multish.png

 

Tere, mina olen Muti-Shoti aTiimi liige. On valminud uus server mille GameMode pole just kiita aga kärme arendamine käib.

Plaanis on teha serverile unikaalseid systeeme ja silmapaistvaks teha teiste serverite seas.

 

Administratiiv:

 

Omanik:

OkkiTokki.

 

sAdministraator:

Bjoel2

 

vModeraator:

Kärbes

 

 

 

Moderaatorid:

 

 

Abistajad:

M6ru

 

 

Grupeerinud/Tööd:

 

Suuremad orgainsatsioonid:

LSPD

KaPo

Päästeamet

Riigikogu

Meedia

Takso firma

Kohtumaja

 

Töökohad:

 

Detektiiv

Hoor

Kalamees

Narkoärikas

Autovaras

Mehaanik

Bussijuht

Farmer

Illegal farmer

Narko smuugeldaja

Tänava puhastaja

Matside Smuugeldaja

Relva ärikas

 

Informatsioon

Foorum: www.multi-shoot.hostei.com

IP: 188.92.161.60:7792

TeamSpeak: 81.20.146.241:9988

 

Parimate soovidega :

Multi-Shot administratiiv!

Muudetud liikme myyro'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Erikhenri me üritame ju midagi normaalset teha!! Ei ole Eliit, ega LA:RP samuti. Kunagi kuskilt sain mingi põhja gm'ile ja siis ajaviiteks arendasin seda ning nyyd siis teen sellega juba serverit ;)

 

Kärbes sa ei ole sAdmin, tagasi vModeks! Loodan, et saad ise ka aru mis põhjusel, hiljem räägime!

Muudetud liikme OkiiTokii.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tunnistan, et olen ideedele abiks võtnud teisi gm'e ja mõndasi scripte ka teistest gm'idest copynud, vb siis sellepärast,rohkem midagi öelda ei oska, kuid lisaksin ka teiste teemade kohta, et Kärbes LSPD peadirektrori kohalt eemaldatud, paljude kaebuste tõttu. ;)

 

Kergem oleks lihtsalt üles tunnistada, et see eeliidi GM. Seal on lihtsalt niipalju asju, mis on täpselt nagu eeliidist..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tekst eesti sa-mp foorumist copytud mu teemast


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei oletame, et oled vinge GM'i kokku pannud kasutades teisi gamemode.

Minu poolt küsimus: Kui serveri avad, siis kes hakkab gm'i edasi arendama? Nagu ma aru saan, siis sa oskad teha ainult copy paste süsteeme teistest gamemodedest. Sellest üksi ei piisa. Soovitan sul vähe mõelda selle peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Server juba avatud! Ja ma arendan

seda, ma olen võtnud teistest GM'ideat tõesti scripte, aga olen ka ise sinna scripte ja cmd scriptinud + isegi uuenduste teemades kirjas mis cmde ja asju on lähiaja jooksul juurde lisatud! Ma kirjutan varsti uue texti serveri kohta, kuna Kärbes on siiani kõik copynud!(Selle teema siia, LSPD teemad jne! Juba uus LSPD peadire ka ''LogiTech'')

Muudetud liikme OkiiTokii.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Super server. Ütled teistele, et lähed eemale ja kohe visatakse serverist välja admini poolt. Võimas! :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist, mina olen siis Multi-Shoot gamingu liige ning mängin sealigapäevaselt ja vaadates neid pajusi laitusi väidaksin mina vastupidist, et siis serverl pole midagi viga, kuid Buggge on, aga samas fixita igapäeav ka mõni Bugg ära!

Mina usun, et servust võib asja saada jne! Mulle meeldib kõik, kuid see kärbes, vot tema mulle ei meeldinud, aga nüüdsest ta eanm aTiimis ka ei ole ja copy/paste temapoolt enam siin servus ei tohiks toimuda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanepi_Onu, tegemist on ikkagist LA-RPiga, mida pole kuhugile aretatud. Omanik/Scripter Copyb aretatumatest GMidest süsteemid üle ja lubab igasugu asju. Kui jõuame tegemisele ISE, siis ei jõuta kuhugile. Kaks päeva tagasi õeldi mulle, et autopoed on kohekohe korras, siiani pole midagi muutunud. Muidu tore, et sulle see server meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
erikhenri? mida sa räägid? Kes sulle autopoe kohta on midagi lubanud? Ja on sellel pole midagi vigagi!

 

Vaata uuendusi/arendusi, seal näed selgelt mis süteemid ja asjad tulemas! Ma pole autopoe kohta midagi lubanud!

 

Autopoel pole midagi viga ? Miks on kopter krossikas ja krossikas infernus näiteks ? Mingi hotring on Hustler jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ole aind copynud ja kui te Scriptist, ega millegist ei jaga pole selles tõesti mina süüdi! Copy/Paste tegemisel ei haka põhliselt yksgi cmd ega süsteem tööle! Kõik GM'id on erinevad ning seega tulevad sriptid erinevad! Ma olen väga palju ka ise teinud ise ja õpetuste abiga(ava wiki/Vikipeedia ja sealt leiad kõik vajalikud õpetused scriptimiseks)! Kui teil midagi tähtsat siia öelda pole, poel ka neid laitusi siia enam vaja! Aitäh!

 

/apark tehes tuleb õige masin tagasi ja selleks olen IG mitukorda teatanud ka, et jälgige kirjas olevat sõiduki nime, mis masina ostmisel ette tuleb!

Ja see viga seisneb selles, et Modelid on paigast! Ja hetkel fixin yldse tisi Bugge!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.