Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jaakz'i kirjanurk [EOC Bot] 11x99, 6x 90+ (PAUSED)

Soovitatud postitused

Ahoi. Mõned ajad tagasi sai kasutaja cleani, suts üle aasta pidasin pausi. Viimased paar kuud on kool lõpukorral, suts rohkem vaba aega, mõtlesin et lasen vanakesel möllata.

 

Totalid:

 

RSBuddy ajast, vanim mis ma leidsin. 2011 August:

http://i.imgur.com/yzpfohq.png

 

Enne kui jälle tegelema hakkasin:

http://i.imgur.com/quK44Ec.png

 

Täna (05.05.2013):

jFhiMUH.png

 

Bank: 30-50m, cash stack on praegu 20m, tiba geari ja muud kama otsa.

 

signature_gworms-1000997.png

 

Teen nutsu juurde vastavalt vajadusele.

 

GOALS:

 

90 Crafting [ X ]

80 Mining [ X ]

99 Thieving [ X ]

99 Dung [ X ]

80 Herblore [ ]

80 Summ [ X ]

99 Range [ ]

90 Hunter [ X ]

75 Slayer [ ]

80 Cons [ X ]

90 Agility [ X ]

 

80+ All Stats [ ]

 

99 Craft [ ]

99 Fish [ X ]

99 Smith [ ]

99 Hunter [ ]

 

Vot. Farmingu botid on nii madala xp/h veel, et lähitulevikus ei näe end neid kasutamas. Agility, WC ja Miningu xp/h on nii sitt et isegi bottida ei viitsi seda. Herb, Cons, Pray jaoks pole raha, Prayerit üle soulspliti ei kutsu eriti ajama niikuinii.

 

Miks ma botin? Igav on, kahju ka kui kasutaja niisama vedeleb. RSi vanamees on nagu koduloom, päevas paar korda viskad söögi/ülesande ette ja siis mõlemad elame oma elu.

 

Ilmselt paari kuu jooksul on kõik levelid nii kõrged et ka bottida pole mahti, eks siis sureb mehike varjusurma.

 

Kui kellegil on soovitusi, et mis goalid võiks olla või mis temaga ette peaks võtma, andke tuld.

 

Lõpetuseks paar RSBuddy proggy mis läpparist leidsin:

 

Kõige beastim FM script üldse (RIP RSBuddy)

http://i.imgur.com/jit25Am.png

 

13h Craftingut

http://i.imgur.com/1KzjuVA.png

 

7h Dungi Ultra Dungeon Alphaga (Powerbot, hetkel arendamisjärgus, aga väga arvestatav juba)

FsoCij8.png

 

Dung ~30-90 lasin iDungeon Pro-ga enne RSBuddy surma, xp/h oli 2-8x väiksem.

 

LRH0MSJ.png

 

Homme 90.

Muudetud liikme jackerduud'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kena kasutaja, RIP RSbuddy tõesti, mainiga lasin sellega dung 40-95.

Aga imo agi/wc/farm exp/hr pole üldse nii hull, aeglasem kui enamus skillid aga pole viga.

 

Palju craftiga kahjum/kasum ja kas grotwormides annab üldse bottida? Jube overcrowded ju.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa lased crafti 80k/h ja miningu/wc xp tunnis suht sama, mining peaks eriti lebo olema.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga kena kasutaja, RIP RSbuddy tõesti, mainiga lasin sellega dung 40-95.

Aga imo agi/wc/farm exp/hr pole üldse nii hull, aeglasem kui enamus skillid aga pole viga.

 

Palju craftiga kahjum/kasum ja kas grotwormides annab üldse bottida? Jube overcrowded ju.

 

Ei ole üldse overcrowded :D

kuid väga kena kasutaja.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea kuidas teile tundub' date='aga minu arust ta pani ühe pildiga feili, kus tema user näha, ei tea kas see on boti user või rsi.. Crabz :D[/quote']

 

Carbz on Powerboti kasutajanimi.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga kena kasutaja, RIP RSbuddy tõesti, mainiga lasin sellega dung 40-95.

Aga imo agi/wc/farm exp/hr pole üldse nii hull, aeglasem kui enamus skillid aga pole viga.

 

Palju craftiga kahjum/kasum ja kas grotwormides annab üldse bottida? Jube overcrowded ju.

 

Craft on vaevumärgatav kahjum, 86-90 silver maksis mingi... 4-6m? Ja nats alla poole peaks saama tagasi.

 

Grotwormidega niipalju, et kui filterid maailmad populatsiooni järgi, siis sõidad umbes keskele ja valid worldi kus tõenäoliselt midagi muud tehakse (Pingviinid, dung jne) siis leiab suht tühja serveri alati. Lily grotworms domineerib kõik teised grotwormsi botid ära, aggro võtab kiiremini kui ma ise legitilt. ~80-90k ranged xp/h ja nagu näha siis olen jooksnud ~80 tundi ja 86m kasumit.

 

Mining xp/h graniiti kaevandades Tiaraga oli mingi 50k/h? 80neni kannatab ära, aga kui LRC just väga suur upgrade ei ole siis edasi eriti ei kutsu.

 

Agi on küll jube, 85-90 Advanced Gnomes on mingi 40k/h, õeh.

 

Carbz on mu powerbot, sellega ei anna väga midagi teha. Mõnel pildil võis 4px ka all olla, endine nimi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Craft on vaevumärgatav kahjum, 86-90 silver maksis mingi... 4-6m? Ja nats alla poole peaks saama tagasi.

 

Grotwormidega niipalju, et kui filterid maailmad populatsiooni järgi, siis sõidad umbes keskele ja valid worldi kus tõenäoliselt midagi muud tehakse (Pingviinid, dung jne) siis leiab suht tühja serveri alati. Lily grotworms domineerib kõik teised grotwormsi botid ära, aggro võtab kiiremini kui ma ise legitilt. ~80-90k ranged xp/h ja nagu näha siis olen jooksnud ~80 tundi ja 86m kasumit.

 

Mining xp/h graniiti kaevandades Tiaraga oli mingi 50k/h? 80neni kannatab ära, aga kui LRC just väga suur upgrade ei ole siis edasi eriti ei kutsu.

 

Agi on küll jube, 85-90 Advanced Gnomes on mingi 40k/h, õeh.

 

Carbz on mu powerbot, sellega ei anna väga midagi teha. Mõnel pildil võis 4px ka all olla, endine nimi.

 

Hmm, peaks äkki siis ka ranget tegema seal. Mida täpselt selle craft meetodi jaoks vaja?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hmm, peaks äkki siis ka ranget tegema seal. Mida täpselt selle craft meetodi jaoks vaja?

 

Holy mouldi? Saradomin Symboleid teen pmst, 50(.5 , mul mingid +1% kindad) xp tükk.

 

Range jaoks on muidu selline poiss ka

 

http://www.powerbot.org/community/topic/943334-automatonautomaton-kills-automatons-the-world-wakes-required/

 

Zaryte, Turmoili ranged-versioon ja Extremed = 180k+ xp/h. Standard gp/h on ~300k ja harva kukuvad 15m kindad. Ma tegelikult selle scripti jaoks ajasingi Soulspliti kokku, aga mul pole Zaryte jaoks raha ja Royali ehitamist ma pole veel uurinud.

 

Millega 71-80 herblore teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Holy mouldi? Saradomin Symboleid teen pmst, 50(.5 , mul mingid +1% kindad) xp tükk.

 

Range jaoks on muidu selline poiss ka

 

http://www.powerbot.org/community/topic/943334-automatonautomaton-kills-automatons-the-world-wakes-required/

 

Zaryte, Turmoili ranged-versioon ja Extremed = 180k+ xp/h. Standard gp/h on ~300k ja harva kukuvad 15m kindad. Ma tegelikult selle scripti jaoks ajasingi Soulspliti kokku, aga mul pole Zaryte jaoks raha ja Royali ehitamist ma pole veel uurinud.

 

Millega 71-80 herblore teha?

 

Njah uurisin ka seda kohta juba varem, aga kõvasti queste vaja.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õnne dungi puhul, endal ka käsil hetkel.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui thieving tuleb 99 ,mis siis järgmine skill 99 ?

Edu (H)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

92-99 tegelikult 1.5 päeva jooksul, panin päeval boti jooksma ja õhtul koju ei jõudnud, botnik oli mingi aeg küll kokku jooksnud aga tubli tükk tööd tehtud. Eile ei viitsinud üldse tegeleda, istus 4k-d 99st, täna lükkasin lõpuni:

 

ibwXTncnLZAK6r.png

 

Järgmiseks vast... Hunter vms. Ei teagi. Bank jätkuvalt olematu, ~25m gearis ja natukene jäätiseraha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gratzz fish 99 ,mis järgmine asi tuleb 99 ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.