Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

vahetus.

Soovitatud postitused

fizz palun andke minu kasutaja tagasi mille me vahetasime, kuna te olete need mis te mulle andsite nende paroolid ja emaili ära vahetanud, kui seda ei juhtu siis teatan League Of legendsisse, ning annan ka vahvli adminitele teada et teete vale tehinguid.

 

Pilt siin:

lol.PNG

Muudetud liikme Cubes4Free'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

v6tsin sellep2rast kasutaja 2ra sest kasutaja on varastatud, mingi vend hakkas s6bralistis ajama seal kasutajas et minult v6eti kasutaja 2ra et palun andke mulle see tgsi kysisin kas andmeid teab ytles peaaegu k6ik kasutaja andmed. kui see oleks olnud teie isiklik kasutaja saaksite seda tgsi v6tta :P kui probleeme siis kirjuta siia v6i pm

 

kui ma peaks seda andma 2ra siis aind tollele vennale kes on 6ige omanik ja kes teab mis olid esimesed champid mis ostis , mis emailiga oli registeeritud algselt kasutaja jne

Muudetud liikme fizz^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wtf sa ajad türa sa ikka täis tajur vend ikka mina ostsin tolle kasutaja ja too sai aru et uus inimene pelab ja nüüd andsid tolle ära noshit et ta enda eelmise kasutaja andmeid teab sa ikka väga tark oleksid võinud ikka minuga ühendust võtta ning mina soovin teie kasutajat tagasi kuna ostsin sinna skinni ning chambi rpde eest. Kui ei anna siis saame kokku ja vaatame kui kõva sa irl oled

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.