Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Ehk siis sellinne küsimus ma oskan teha kommenteermise süsteemi php's aga oleks vaja teha nii, et iga postitatud kommentaar läheks iga teatud posti alla , ma oskaks teha küll nii, et teen igaühele uue columni, aga kas tõesti aind nii saab ?. Kas ma pean tõesti iga commenteerimise formi jaoks eraldi koodi kirjutama ? LIHTSAMAT VIISI EI OLE , et kui admin paneelist uue posti teen siis kommenteerid läheksid otse nende alla ? ilma et ma pean selle jaoks ka uue scripti kirjutama.


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Tee nt mysql tabel kus on postituse id ja kommentaari id nt post_id ja com_id ning kui keegi kommenteerib siis valib postituse id ning lisab mysql db selle nt posti id on 1 ning siis lisab tabelisse post_id 1 ja com_id 3 see 3 siis kommentaari id ja lehel kuvab siis postituse järgi ehk mis kommentaarid kuhu postituse alla lisatud. Loodan, et said aru


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ulme nii siis v ? Lisa kommentaar andmebaasi kus posti id on 1 ?

 

Kuidas siis php teab millist id'd kasutada ?

Muudetud liikme KFC'i poolt

| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.