Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

♣ Pohmaka Paradiis ♣

Soovitatud postitused

banned.png

 

Serveri Andmed

IP: 188.165.136.26:29999

Host: Lionhost.org

Mängukohti: 24

Cracked/Premium: Mõlemad

Mängumood: Survival

 

 

b_560_95_1.png

 

 

 

Miks just meie serveriga liituda?

Otsid serverit, mis ei lähe kinni, nagu iga teine server. Kus on sõbralik mängijaskond & sul on võimalik leida uusi sõpru. Sul on võimalik valida erinevaid karaktereid, kas olla tavaline töömees, talumees, kalamees, töötu või luua oma ettevõtte (kasiino, söökla, baar, pood jpm). Meil toimub ka erinevaid võistlusi, samas on võimalik ka abielluda/lahutada või hoopis matta. Oleme valinud juhtkonda ka sobivad inimesed, kes vajadusel teid kindlasti aitavad või annavad nõu. Kui otsisid sellist serverit, siis nüüd on see olemas.

banned.jpg

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis te arvate et ainult suured inimesed mängivad minecrafti??? Kui te kirjutate (Puuduvad ka SMS teenused, et iga väiksem pätakas ei saaks mängutuju rikkuda.)

Siis nooremad inimesed ei tahagi mängida sellises serveris!!! Palun ärge mõnitage!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis te arvate et ainult suured inimesed mängivad minecrafti??? Kui te kirjutate (Puuduvad ka SMS teenused, et iga väiksem pätakas ei saaks mängutuju rikkuda.)

Siis nooremad inimesed ei tahagi mängida sellises serveris!!! Palun ärge mõnitage!!!

Ma pole mõnitanud kedagi, lihtsalt olen näinud väga palju väikseid lapsi, kes otsavad omale lihtsalt VIPi & siis kasutavad seda oma kasuks ära & see ajab väga paljud inimesed serverist minema.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb selles-mõttes kuidas võtta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tervist pelurid, teatan teile siis, et server on nüüd täiesti olemas, kuid hetkel on white-list peal. See on selleks, kuna praegu käib serveri seadistamine.

Ütlen veel niipalju, et juba teisipäeval on võimalik kõigil meiega liituda.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On olemas miljoneid muid lahendusi, kuidas serverit ülal pidada ja samaegselt ka profitit teenida.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

 

Miks just meie serveriga liituda?

Otsid serverit, mis ei lähe kinni, nagu iga teine server. Kus on sõbralik mängijaskond & sul on võimalik leida uusi sõpru. Sul on võimalik valida erinevaid karaktereid, kas olla tavaline töömees, talumees, kalamees, töötu või luua oma ettevõtte (kasiino, söökla, baar, pood jpm). Meil toimub ka erinevaid võistlusi, samas on võimalik ka abielluda/lahutada või hoopis matta. Oleme valinud juhtkonda ka sobivad inimesed, kes vajadusel teid kindlasti aitavad või annavad nõu. Kui otsisid sellist serverit, siis nüüd on see olemas.

 

Minuarust pole sul ükski server kauem püsti olnud kui kuu aega, vähemalt nii ma olen aru saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Minuarust pole sul ükski server kauem püsti olnud kui kuu aega, vähemalt nii ma olen aru saanud.

Kuna olen alati tegelenud üksi, kuid nüüd on serveril suurem juhtkond. Samas need on olnud cs serverid, kunagi ammu ChillZone minecraft server oli 5 kuud lahti.

 

Muidu serveris juba vahetevahel rahvast ka, mis tähendab seda, et server avatud (kuid spawn tegemisel)

Nädala lõpus teeme ka arvatavasti serveri ülevaate. Niikaua aga pelule :D

 

Huvipärast küsin, kas foorum on ka tulekul ?

Hetkel veel foorumit pole, võimalik et tuleb.

Aga selle asemel on meil oma serveri facebook grupp, kus on ka kohe 100 liiget täis :)

Kõik võivad julgelt liituda & arutlust pidada, abi, ideed jne.

 

Link: https://www.facebook.com/groups/120593921438359/

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eks näha ole kui kaua see server püsib, aga mina ei arva et kaua.

Ei kao see server vähemalt niipea kuhugi.

Peaks ära märkima juba esimeste minutite jooksul, kui avasime serveri, tuli mõneks ajaks +10 inimest ära, mis on ikka väga väga hea :)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Server areneb juba & rahvast ka on vahel +10

Nüüd on serveril ka selline süsteem, et teistega võidelda saab ainult õhtul, päeval pole see võimalik.

Täna lisandus juurde vangla & mob arena.

 

Hetkel on ehitamisel rongijaam, kus seisab ees veel suur töö.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna sai täielikult valmis ka Kreedz rada. Rada on üpriski pikk & raske, samas ka väga huvitav.

Soovid ka proovida? /warp kreedz

 

Kui serveri ülevaade peaks tulema, siis arvatavasti on seal ka näha Kreedz rajast midagi.

 

Muidugi on kasvanud ka korralikult rahva arv, tavaliselt on 5-9 inimest sees püsivalt !


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pohmakas.ee - kas pole mitte nime võtmine,?


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pohmakas.ee - kas pole mitte nime võtmine,?

 

Me ei kasutagi täpselt sama nime, ning see pole ka mingi firma, mida ei tohiks kasutada.

Me pole seda nime lampi võtnud, ning meil on juba üle mitme aasta ka Facebook leht Pohmaka nimega, kus on ~90 inimest. See leht sai enne serverit juba valmis tehtud. Seega oleme seda nime juba mitu aastat kasutanud.

 

Serveri kohapealt: Rahva arv kasvab, täna oli juba +10 inimest püsivalt sees!


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Me ei kasutagi täpselt sama nime, ning see pole ka mingi firma, mida ei tohiks kasutada.

Me pole seda nime lampi võtnud, ning meil on juba üle mitme aasta ka Facebook leht Pohmaka nimega, kus on ~90 inimest. See leht sai enne serverit juba valmis tehtud. Seega oleme seda nime juba mitu aastat kasutanud.

 

Serveri kohapealt: Rahva arv kasvab, täna oli juba +10 inimest püsivalt sees!

 

2-3 aastat tagasi oli mul pohmakas.eu nüüd pohmaaks.ee


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
2-3 aastat tagasi oli mul pohmakas.eu nüüd pohmaaks.ee

 

2-3 aastat tagasi? See vahe on väga suur tegelikult. Meie asutasime oma Pohmaka kommuuni 2009. aastal, tegime ka "rate.ee" klubi. Algul oli see muidugi tavaline klann, ning aasta pärast tuli meile ka oma server SA-MP. Hetkel on meil alles ainult Minecraft.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.