Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Abi command blockil!

Küsimus

Tere vahvli inimesed! Mul oleks abi natukene command blocki abil.

Kas keegi viitsib saata kasvõi PM kõik need commandid või siia panna.

Mul oleks väga vaja neid, ma olen natukene vaatanud inglis keelseid videod.

Mul pole see inglis keel nii hea, et kõiki asju aru saada.

Mul oleks heameel, et te aitaksite mind.

Map on selline parkuur map, kus peate hüppama ja ronima.

Et seda mapi saaks palju kasutada.

Selle pärast oleks vaja command blocki nippe ja õpetusi.

 

Ma väga heameel, et keegi mind aitaks.


spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

 

Seal ei saanud aru, et seal oli piltid ja allalaadimis link. Mul oleks vaja eesti keelseid.

 

 

Ei saanud eriti aru. :(

 

@p = Kõige lähedal olev inimene

@a = kõik mängjad

Siis saad panna näiteks @p[r=5] see tähendab seda, et kõige lähedam mängja 5 blokki raadiuses siis teleporditakse jne.

Käsklused samad mis serveril peaaegu.

 

Aga seda jah,aga kuidas nt anda teistele. Kui nad sealt mõõda lähevad. Et lähevad surveplaadi peale ja saab nt mingi kiiruse võlujoogi.


spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Aga seda jah,aga kuidas nt anda teistele. Kui nad sealt mõõda lähevad. Et lähevad surveplaadi peale ja saab nt mingi kiiruse võlujoogi.

 

Ühendad plaadi redstonega ning suunad voolu dispenserisse ning sinna sisse paned kiirus joogi ning see viskab selle maha ning effekt peaks olema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ühendad plaadi redstonega ning suunad voolu dispenserisse ning sinna sisse paned kiirus joogi ning see viskab selle maha ning effekt peaks olema?

 

No keegi võiks mingi basic asjad siia panna. Ma saaks nagu ise edasi teha. Või mis?

 

ja oleks, et mingid saab teleta teise kohta, kui lähed survaplaadi peale. Ja oleks selline, et kui peale lähed hakkab räägima. Et tere tulemast jne.

 

Ja saaks nii teha. Et kui inimene hüppab ennast surnuks, siis oleks see. Et kust ta jooksis mingi surveplaadist läbi. Ja teleb sinna tagasi. Ei pea uuesti tegema.

Muudetud liikme Elare19'i poolt

spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mis sul vaja on täpselt, et see command block teeb? Oskan nendega ümber käija (mitte ainult tpd jne, raadiused jne ka).

 

Kui scoreboardiga abi on vaja, siis võid ka küsida.

 

Noh mul oleks vaja, sellised asju. Et annab igale inimesele kes surveplaadi pealt üle läheb. Mingi kiiruse võlujoogi. Et selle kui inimene kukkub ja saab surma. Läheb sinna tagasi kus oli viimane "Save"


spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Muuda tavalistes sulgudes olevaid osi.

command blocki sisse pane command:

/setspawn @a[r=(raadius command blocki juurest)] (x kordinaat) (y kordinaat) (z kordinaat)

samasse juurde pane command block ja ühenda need redstone'ga algse signaali juurde (nt preassure plate)

teisse command blocki pane command:

/effect @a[r=(raadius command blocki juurest)] 1 9999 (kiiruse level, max on 127)


Turtles.

That is all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Muuda tavalistes sulgudes olevaid osi.

command blocki sisse pane command:

/setspawn @a[r=(raadius command blocki juurest)] (x kordinaat) (y kordinaat) (z kordinaat)

samasse juurde pane command block ja ühenda need redstone'ga algse signaali juurde (nt preassure plate)

teisse command blocki pane command:

/effect @a[r=(raadius command blocki juurest)] 1 9999 (kiiruse level, max on 127)

 

Tänud, aga kuidas ma tean et raadius juurest? Et seal kus ma seisan? Sealt võttad need kordinaatid?


spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Raadiuse saab valida ka vist kordinaatidelt...

toon näiteks /effect @p[r=3,x=10,y=60,z=15] 1 9999 4

see annab kordinaatidel x: 10 y: 60 z: 15 raadiuses 3 effekti 1(kiirus) lõpmatult ja leveliks oleks 4.

Default raadius ilma kordinaatideta on nii, et command block on keskel. Hea on kasutada ka komasi kordinaatides, sest nt x:0 z:0 on 4 blocki ristumise kohal.


Turtles.

That is all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Raadiuse saab valida ka vist kordinaatidelt...

toon näiteks /effect @p[r=3,x=10,y=60,z=15] 1 9999 4

see annab kordinaatidel x: 10 y: 60 z: 15 raadiuses 3 effekti 1(kiirus) lõpmatult ja leveliks oleks 4.

Default raadius ilma kordinaatideta on nii, et command block on keskel. Hea on kasutada ka komasi kordinaatides, sest nt x:0 z:0 on 4 blocki ristumise kohal.

 

Kas saad ka mõnesi asju saata pm?


spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.