Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Oleks vaja abi, server crashib pidevalt.

Küsimus

SUPERVIP

Tervist mul siis selline probleem, et server lihtsalt ei suuda olla üleval kauem kui 2h koguaeg lihtsalt crashib.

Äkki mõni teist mõistab seda ja saab aidata :)

versioon on Craftbukkit 1.5.1 R0.2

Rammi on mu serveril 3GB

host on lionhost

 

tavaliselt on koguaeg see error.

 

java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread

at java.lang.Thread.start0(Native Method)

at java.lang.Thread.start(Thread.java:691)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.NetworkManager.d(NetworkManager.java:310)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.PendingConnection.a(PendingConnection.java:175)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.Packet254GetInfo.handle(SourceFile:23)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.NetworkManager.b(NetworkManager.java:292)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.PendingConnection.c(PendingConnection.java:50)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.DedicatedServerConnectionThread.a(DedicatedServerConnectionThread.java:41)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.DedicatedServerConnection.b(SourceFile:29)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.r(MinecraftServer.java:580)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.DedicatedServer.r(DedicatedServer.java:225)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.q(MinecraftServer.java:476)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:409)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.ThreadServerApplication.run(SourceFile:573)

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

Üks võimalus on panna serverile peale selline plugin "PluginCatcher" see peaks sulle ütlema, mis seda errorit põhjustab. Plugina link: http://dev.bukkit.org/server-mods/plugincatcher/


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ja mida "out of memory" tähendab?

Arvatavasti, et ram sai otsa. Üks võimalus on äkki veel see, et suurendad serverit 4gb-ile, siis ei peaks see "out of memory" tulema


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Out of memory - ram otsas

 

Tegu on arvatavasti Lionhosti poolse veaga, seda ütleb meile esimene rida: java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread.

 

Seega peaksid vahetama hosti või Lionhosti supporti kirja saatma. Juhuseid, kus ram tõesti saab otsa on väga vähe. Enamasti on tegu ram leakiga või siis selle sama probleemiga, millega praegu. Mingi plugina probleem see ei ole.

 

Selle parandamine on tegelikult väga lihtne.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma olen ikka väga palju kordi nende poole pöördunud et räägivad vahest et mingi plugina errorid, kuigi mitte ükski plugin ei anna erroreid ja need pluginad mis peal on need ei tohiks rammi nii kiiresti ära kasutada ja siis vahepeal räägivad et viga on craftbukkitis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ma olen ikka väga palju kordi nende poole pöördunud et räägivad vahest et mingi plugina errorid, kuigi mitte ükski plugin ei anna erroreid ja need pluginad mis peal on need ei tohiks rammi nii kiiresti ära kasutada ja siis vahepeal räägivad et viga on craftbukkitis.

 

Viga ei ole mitte mingil juhul Craftbukkitis ega pluginates. Kui sellise vastuse saadavad siis peaksid selle ära ka põhjendama.

 

Kui nad viga parandada ei oska, siis võiksid su serveri tõsta mõnele teisele masinale, kus on ruumi. Võiksid seda nende käest küsida.

 

Endal oli ka nädal tagasi selle sama veaga tegemist, kuid jõudsin sellele jälile poole tunniga.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Sai lisatud sellele serverile testimiseks rami juurde ning selles perioodis mingeid crashe ei olnud, seega on tegu ramipuudusega. Revilo, eks konkurent ütleb teisele ikka, et vahetagu hosti. Kui sul on mingi alus sellel, et viga on serverites, siis palun saada email info@lionhost.org ning vaatame seda.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ei tea just server crashis jälle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ja kuidas ma sul seda teen ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Okei, aga jah kui see probleem varsti ära ei lahene siis ma pean vist hosti vahetama :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Sai lisatud sellele serverile testimiseks rami juurde ning selles perioodis mingeid crashe ei olnud, seega on tegu ramipuudusega. Revilo, eks konkurent ütleb teisele ikka, et vahetagu hosti. Kui sul on mingi alus sellel, et viga on serverites, siis palun saada email info@lionhost.org ning vaatame seda.

 

RAM-i juurde lisamine seda errorit tavaliselt ei paranda. Kas serveris on tõesti nii palju mängijaid ja pluginaid, et 3GB seda ära ei toida? Enda serveril on peal umbes 25 pluginat ning 80 inimesega võtab RAM-i umbes 2-3GB.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
RAM-i juurde lisamine seda errorit tavaliselt ei paranda. Kas serveris on tõesti nii palju mängijaid ja pluginaid, et 3GB seda ära ei toida? Enda serveril on peal umbes 25 pluginat ning 80 inimesega võtab RAM-i umbes 2-3GB.

 

 

ära luiska

 

 

mul oli 40 pluginat ja 70 playerit ning kasutusel oli 5 Gb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mingi eelmine kuu vist oli endiselt 3GB server ja peal oli peaaegu 30 pluginat ja serveris oli 68 inimest ja laagi ning crashe polnud peaaegu ollagi ja nüüd on mingi 20-25 pluginat serveris käib 20-30 inimest (pooled inimesed kaotasime crashide tõttu ära) ja crashib endiselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Anna pluginate list. Ja see probleem võib-olla ei lahene enne kui craftbukkiti recomended build välja tuleb. Sest asi on ikkagi Craftbukkitis. Ma siin nägin, et vend oli rääkinud, et craftbukkitis ei saa mingil juhul viga olla kuid kahjuks eksib rängalt.

 

Võid võtta pluginaid vähemaks. See tavaliselt aitab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kirjuta mängus /gc või /mem, ning ütle mis vaste ta sulle annab

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

27.04 17:22:01 [server] INFO Free memory: 693 MB.

27.04 17:22:01 [server] INFO Allocated memory: 1,998 MB.

27.04 17:22:01 [server] INFO Maximum memory: 2,730 MB.

27.04 17:22:01 [server] INFO Current TPS = 20.0

27.04 17:22:01 [server] INFO Uptime: 1 hour 21 minutes 32 seconds


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Anna pluginate list. Ja see probleem võib-olla ei lahene enne kui craftbukkiti recomended build välja tuleb. Sest asi on ikkagi Craftbukkitis. Ma siin nägin, et vend oli rääkinud, et craftbukkitis ei saa mingil juhul viga olla kuid kahjuks eksib rängalt.

 

Võid võtta pluginaid vähemaks. See tavaliselt aitab

 

Kus see error ütles, et tegu on Craftbukkitiga? Esimene rida juba näitab, millega on tegu. Enne, kui kommenteerid võiksid oma jutu rahulikult läbi lugeda ja googeldada.

 

Ükski plugin pole andnud mingit errorit. Mul oli paar nädalat tagasi selle sama erroriga tegemist ning võin öelda, et tegu on Linuxi poolse probleemiga. Sina oled see, kes siin rängalt eksib.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kus see error ütles, et tegu on Craftbukkitiga? Esimene rida juba näitab, millega on tegu. Enne, kui kommenteerid võiksid oma jutu rahulikult läbi lugeda ja googeldada.

 

Ükski plugin pole andnud mingit errorit. Mul oli paar nädalat tagasi selle sama erroriga tegemist ning võin öelda, et tegu on Linuxi poolse probleemiga.

Mis sa tõesti arvad, et error räägib kõik ära? Kui craftbukkitis on mingi viga sees mis võtab rami ära siis seda ei näitagi paraku. Kuid võin eksida. See ei saa olla linuxiga seotud, sest kui samale serverile panna recomended build peale siis seda errorit ei tule. Enda serveril sama lugu olnud ja isegi mitu korda. Kõik lahenes alles siis kui recomended build välja tuli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Mis sa tõesti arvad, et error räägib kõik ära? Kui craftbukkitis on mingi viga sees mis võtab rami ära siis seda ei näitagi paraku. Kuid võin eksida. See ei saa olla linuxiga seotud, sest kui samale serverile panna recomended build peale siis seda errorit ei tule. Enda serveril sama lugu olnud ja isegi mitu korda. Kõik lahenes alles siis kui recomended build välja tuli.

 

Räägib kõik piisava ära, ise saab edasi otsida:

 

java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread

at java.lang.Thread.start0(Native Method)

 


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Räägib kõik piisava ära, ise saab edasi otsida:

 

java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread

at java.lang.Thread.start0(Native Method)

 

 

Asi ei ole alati hostis, mul endal ka juhtunud seda pidevalt, asi on craftbukkitis. Mul on ausaltöeldes kõrini juba sinust ja sinu Finatic Hostingust mis on eesti hostidest üldse kõige si***. Lõpeta juba see teiste hostide maha tegemine iga teema all ja enda hosti pealesurumine kui sa üldse tahad, et keegi sealt telliks.

Muudetud liikme mareq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Räägib kõik piisava ära, ise saab edasi otsida:

 

java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread

at java.lang.Thread.start0(Native Method)

 

 

Kui Sina suudad selle sealt välja lugeda ning saad sellega abi pakkuda, võid saata PS täpsustava infoga.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.