Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ehk kellegil veel siit 3,5Mbit elisa nett oma nutitelefonis. Kuna endal see 3,5Mbit pakett siis avastasin paar päeva tagasi, et kiirus on 4,5Mbit peale tõstetud ning torrenteid ehk p2p saab tõmmata. Varem sai torrenteid ainult öösiti tõmmata. Sellest ka küsimus kas mõnel veel nii või ma ainus? :) Muidu elisaga väga rahul ainuke miinus oli see, et torrenteid ei saanud tõmmata aga see ka nüüd olemas. Positiivne.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Torrentite kohta ei oska öelda, sest ei kasuta telefoni torrentite tõmbamiseks. Mul on telefonil 1Mbit pakett, kiirus on ka kõrgem kui lubatud. Umbes 1.5Mbit.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sama mis Raxx-il


EtdmmHT.jpg

See, et sa silmad roheliseks värvid ja lõuaotsa paar karva kasvatad ei tähenda, et sa kohe Hulk.

Üks sitt sõna ja sa tont saad pureda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

dafuq :D:D panin maal telefoniga arvutile neti taha ja suu jäi lahti http://www.speedtest.net/result/2676368737.png Peaks 3,5Mb/s olema. Ja ma asun veel metsas ka. Linnas pole isegi sellist netti.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
dafuq :D:D panin maal telefoniga arvutile neti taha ja suu jäi lahti http://www.speedtest.net/result/2676368737.png Peaks 3,5Mb/s olema. Ja ma asun veel metsas ka. Linnas pole isegi sellist netti.

Linnas on rohkem kasutajaid thats why.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.