Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tööd tasemel veebi kujundajatele ja veebi programmeerijatele.

Soovitatud postitused

Lugupeetud Veebikujundajad ja programmeerijad.

 

 

Mu sõber näitas ühte lehte, kus ta on 4 nädalaga üle 140 euri kokku ajanud. Seal leheküljel sa esitad oma.disaini v kodulehe piltidena mingi teema alla kus soovitakse uut kujundust v logo, ning juhul kui su disainn valitakse makstakse teile suuri summasi. Mu sõber pole pooltki niihea kujundaja kui GodEx või Kristjan siit foorumist. Niiet tehke proovi äkki vajatakse teie disaini kuskil välismaal. Samuti pole võimalik seal petta saada kuna disaini soovijad peavad enne raha sisestama sinna disaini alla ja siis pärast saadab lehekülg selle võitjale, kelle disain valitakse.

 

KUNAGI KUI TAJUMA HAKKAN,

PROOVIN ISE KA SEAL KÄTT . LOGOSI OSKAN NATA TEHA JUBA :D

http://99designs.com

 

on siis lk. TEHKE PROOVI .

Muudetud liikme KFC'i poolt

| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Lugupeetud Veebikujundajad ja programmeerijad.

 

 

Mu sõber näitas ühte lehte, kus ta on 6 nädalaga üle 400 euri kokku ajanud. Seal leheküljel sa esitad oma.disaini v kodulehe piltidena mingi teema alla kus soovitakse uut kujundust v logo, ning juhul kui su disainn valitakse makstakse teile suuri summasi. Mu sõber pole pooltki niihea kujundaja kui GodEx või Kristjan siit foorumist. Niiet tehke proovi äkki vajatakse teie disaini kuskil välismaal. Samuti pole võimalik seal petta saada kuna disaini soovijad peavad enne raha sisestama sinna disaini alla ja siis pärast saadab lehekülg selle võitjale, kelle disain valitakse.

 

 

http://99designs.com

 

on siis lk. TEHKE PROOVI .

 

Sa oma sõbra disaine saad näidata? Huvi pärast küsin.

Muidu olen seal saidil varemgi käinud, aga enda arust on seal konkurents liialt kõrge, et osa võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sa oma sõbra disaine saad näidata? Huvi pärast küsin.

Muidu olen seal saidil varemgi käinud, aga enda arust on seal konkurents liialt kõrge, et osa võtta.

 

Tal pole ühtegi üleval aga ta fooruminimi oli siin m1steha. äkkitead? ja ma vabandan kuid ma kirjutasin telos ja liialdasin nädalate ja summaga :D kogematta . Muutsin ära :D Ja valetand ta ei ole kuna ta mu hea sõber ja ta näitas seda lehekülge koos võidetud summadega. 80 saj kokku logodega ja ülejäänud veebiprogemisega.

Muudetud liikme KFC'i poolt

| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tal pole ühtegi üleval aga ta fooruminimi oli siin m1steha. äkkitead? ja ma vabandan kuid ma kirjutasin telos ja liialdasin nädalate ja summaga :D kogematta . Muutsin ära :D Ja valetand ta ei ole kuna ta mu hea sõber ja ta näitas seda lehekülge koos võidetud summadega. 80 saj kokku logodega ja ülejäänud veebiprogemisega.

 

Ma ju seda räägingi, et ma ei oska disainida. Ja veel ma palusin mitte vastata kui ei taha liituda. Ma juu teen ise ka seda ja ma otsin partnereid, tulud mis selle mängu pealt saab jagaks 4 vahel ära.

 

Ja sa räägid siin, et ta 140€ kokku ajanud. Imelik. Seletaksid ära mulle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Ja sa räägid siin, et ta 140€ kokku ajanud. Imelik. Seletaksid ära mulle?

 

Ehk mõned võistluste algatajad pole "logode" ja/või "tööde" suhtes väga valivad.

 

või

 

tumblr_inline_mgyf58tlS91re0jxj.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mul on küsimus, et okei ma tegin nüüd siis selle " DISAINI ÄRA " ja saadan neile ära kas ma pean selle ise ka kohe kodeerima või siis seda teevad nemad ?

Juhul kui sa võidad pead neile oma töö ju üle andma . Ja nemad premeerivad sind selle rahaga mis lubatud . KINDEL ASI !! LOE COPYRIGHT REEGLID ÜLE KUI SA VÕIDAD.

Muudetud liikme KFC'i poolt

| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.