Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist

 

 

Olen tegelen html , css ja php õppimisega juba mõni aega ning mulle tundub , et koodiosa on üpris selge Ma tean , et kujundamist ei saa tuupida nagu koodi aga ega teie tea nippe, kuidas õppida paremini kujundama. Kuidas õppida tegema häid ja megahea väljanägemisega veebilehti?


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Alguses sobib hästi sulle http://w3schools.com/css/default.asp ! Saad põhitõed sealt teada:)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Alguses sobib hästi sulle http://w3schools.com/css/default.asp ! Saad põhitõed sealt teada:)

Palun loe teemat uuesti, ma oskan juba koodi osa aga nüüd vaja õppida kujundama. KOODIOSA OSKAN MÕISTAD ?

 

Värvide segamist ja ilusaks tegemise kohta ka mingeid õpetusi. nau mis kokku sobib ja mis ei sobi

Muudetud liikme KFC'i poolt

| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palun loe teemat uuesti, ma oskan juba koodi osa aga nüüd vaja õppida kujundama. KOODIOSA OSKAN MÕISTAD ?

 

Värvide segamist ja ilusaks tegemise kohta ka mingeid õpetusi. nau mis kokku sobib ja mis ei sobi

 

Kujundamine on päris raske kui ideed ei ole, võta lihtsalt mingi free template leht lahti, vaata äkki saad sealt idee, või joonista paberile enda unelmate kodukas ja pärast koodi see.

 

Värvidepoolest niipalju et ise soovitan mingid sinakad või oranzi. Aga need ei tohi olla liiga erksad, sobiv (Y).

 

Kui mingid abi vaja htmli/cssiga siis ma alati skypes olemas: JorKsX


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks selle kujundamisega on nii nagu iga kunstiga, kas on annet või pole eriti seal midagi teha ei anna, võid ju mehaaniliselt selgeks teha mis värv millega milline font jne... aga kena lehte ilma andeta-kunstimeeleta ei tee. Mul tuttav õppis akordionit mängima, viisi ei pea õppis klahvide järjestuse pähe ja mängib. Aga peoõhtule kül ei kutsuks sellis pillimeest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma näiteks võtan igakord Photoshopi lahti ja siis lähen vaatan mõnda disainide showcase-i nagu http://www.cssdrive.com,

valin välja lehed, mis mulle meeldivad ja siis üritan nende lehtede osadest midagi kombineerida.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kujundamine on päris raske kui ideed ei ole, võta lihtsalt mingi free template leht lahti, vaata äkki saad sealt idee, või joonista paberile enda unelmate kodukas ja pärast koodi see.

 

Värvidepoolest niipalju et ise soovitan mingid sinakad või oranzi. Aga need ei tohi olla liiga erksad, sobiv (Y).

 

Kui mingid abi vaja htmli/cssiga siis ma alati skypes olemas: JorKsX

Selge! tegija abi alati vaja tänx !


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Mihku - just, nad on kaks eri asja. Kõige parem on notepad++. DW jääb välja - joondab valesti jpm.

 

Kõige paremat pole olemas. Kuid kõige mugavam ja parima lisade community-ga on Sublime Text 2/3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.