Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Dos'i töökoda.

Soovitatud postitused

Olen paljudele signatuure teinud, ei ole viitsinud midagi erilist õppida.

Teen üsna KERGEID ning mõne arust mõttetuid töid, kuid kui endale meeldivad siis pole probleemi.

VIIMASED 4 tööd mis teinud olen.

 

Urks.png

 

gsd2.png

 

Arliz.png

 

RoyalSeven.png

 

 

Hetkel on viitsimist ainult rs'i teemalisi signatuure teha.

Kui soovid ka endale signatuuri siis kirjuta siia teemasse.

 

Muudetud liikme Dos''i poolt

 

lionekster.png

Panthera Leo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu sa esimeses postituses ütlesid, siis teed jah üsna kergeid töid. Otsi tutoriale jms.

No offence, aga need n.ö 'kerged tööd' näevad 10x originaalsemad välja kui su lambi mäkerdused mis sul signas on. :fp:

 

Dos, proovi nende tööde taustaga midagi ette võtta, et tekst paremini kokku läheks. See drop shadow su töödes rikub nii paljugi ära ning jätab üsna odava mulje.

Kuna tegu on Runescapega siis no okey, tavaliselt ütleksin et stroke signas on no-no, aga hetkel.. las olla, võiksid lihtsalt loomingulisem olla.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No offence, aga need n.ö 'kerged tööd' näevad 10x originaalsemad välja kui su lambi mäkerdused mis sul signas on. :fp:

 

Dos, proovi nende tööde taustaga midagi ette võtta, et tekst paremini kokku läheks. See drop shadow su töödes rikub nii paljugi ära ning jätab üsna odava mulje.

Kuna tegu on Runescapega siis no okey, tavaliselt ütleksin et stroke signas on no-no, aga hetkel.. las olla, võiksid lihtsalt loomingulisem olla.

 

Tõesti, pingutasin eelmise signaga üle. Ma näen vaeva vähemalt oma signadega. Ma pole mingi prof, arenen koguaeg. Ei saanud su mõttest (10 x originaalsemad) küll aru aga noh .. pole öelnudki, et minu signad ilusamad on tema omadest.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh, no sellest sinu tasemel veel veidike liiga vara aru saada, lihtsalt siis kui kunagi oma stiili ja orientatsiooni kätte saad hakkad veidike teise pilguga neid töid vaatama. ;)

Ütleme siis nii, et ma näen 99,9% vahvlis mainsteam signatuure, kuid need mis siin on? Nende kohta ütleksin niipalju, et nagu näha siis ma suvatsesin seda teemat isegi kommenteerida ning mõned näpunäited anda arvestades seda, et pole siin alafoorumis mitu kuud ühtegi postitust teinud.

Muudetud liikme KenTi'i poolt

ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.