Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist lugejad !

 

 

Alustasin siis hiljuti ühe projektiga, milleks oleks Veebimäng. See projekt või mäng oleks unikaalne, ma pole sellist enne Eesti maastikul näinud, kuigi alles hiljuti tuli sellise mõttega bbg välja välismaal. Otsin siis inimesi, kes jagavad progemist ja kes ei soovi tasu, ma oskan ise ka keskmiselt progeda aga disainis olen ma koba. Abi küsin ma siis seepärast, et mul oleks vaja oma mäng ära disainida ja ka seepärast, et see jõuaks kiiremini Eesti maastikele . Ma väga loodan, et keegi on huvitatud.

 

 

Nii ja ma ka loodan, et ei ürita liituda inimesed kes mitte midagi ei jaga, sellest saaks kohe aru ja sellel ei ole mingit mõtet.

 

 

Selle mängu mõte sündis siis nii, et ma tegin tasuta progemis töid ja ka mõnda UCP samp servudele. Ma mõtlesin, et mis kasu mina sellest saan vahet pole ,et raha ei saa aga ma võiks ju teha midagi uut, unikaalset mis mängijaid meelitaks ja äkki kunagi siis teeniks sellega raha ka. Kade ma ei ole ja tulud kõik mis selle mänguga saaks läheks kõigi vahel jagamisele.

Mul oleks vaja siis 4 liikmelist meeskonda koos minuga. See täendab siis vaja juurde 2 programmeerijat kes jagaks MYSQL, PHP jne. ja siis ühte Veebidisainerit, kes suudaks teha tasemel disaine, mis kutsuks mängijaid mängima.

 

 

KONTAKT: Ma arvan, et kommenteeriga siia oma andmed, kuidas ma teiega ühendust saaks ja ma võtan ise ühendust

 

 

TAGASISIDE: Ma väga loodan, et ei tule jälle halbu kommentaare. Ma saan aru , kui te ei taha aidata, aga ärge siis seda postitust ka reostage.

 

TÖÖ: Ma ei tea kuidas me seda tööd teeks aga me siiski võiks võtta mingi tasuta veebilehe , kus saaks kõik oma koode sisse kirjutada. Ma ei oska kuidagi ka kindlustada, et ma seda ära ei rotiks. Niiet andke ideid, kuidas ma saan nii kindlustada, et te kahtlusatma ei hakkaks, et ma selle rotti panen :D

 

PRAEGUNE DISAIN: Ma olen kindel, et te hakkate naerma selle pärast, aga praegune disain siis :D http://www.upload.ee/image/3248707/pilt.png

Tanely Kiis

__________________________________________

Keskmine programmeerija ja algeline veebidisainer.

Muudetud liikme m1steha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma väga kahtlen, et sa leiad isiku, kes oma töö ja vaeva eest tasu ei nõua. Samuti vajab disain lihvimist, sest antud hetkel näeb see päris õõvastav välja. Soliidse summa eest oleksin nõus sind disainiga täitsa aitama.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ju seda räägingi, et ma ei oska disainida. Ja veel ma palusin mitte vastata kui ei taha liituda. Ma juu teen ise ka seda ja ma otsin partnereid, tulud mis selle mängu pealt saab jagaks 4 vahel ära.

 

Pigem otsi endale mingi kooder, kes mängu puhtalt ise valmis teeb, kui sa seda ise teha ei oska. Maksad talle korraliku summa, mille tõenäoliselt vähese ajaga tagasi teenid, kui mäng valmis on ja mängijatele peale läheb. Mingi algse ja buggise mänguga sa tõenäoliselt üle 5-10 euri ei teeni.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.