Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Skype: Kkevin,

Oletatav nimi (Arvatavasti valenimi): Kevin Kellermaa

Oletatav elukoht (Skype andmed): Rapla, Eesti

Milles süüdistan: pmst scammimises. Lubasin tal teha queste - tegin ära. Lubas seejärel maksta, kuid jättis raha maksmata & eemaldas mind skaibist.

 

Tõendid:

 

t5.png

 

t1.png

 

t2.png

 

t3.png

 

t4.png

 

5questi.png

Muudetud liikme Dos''i poolt

 

lionekster.png

Panthera Leo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui moderaatorid või keegi saavad veel talle postkasti kirja saata,et tema kohta teema tehtud ja tal maksmiseks teatud aeg, siis palun saatke keegi talle kiri. Minul ei lase saata, kuna tal on limiit või miskit sellist.


 

lionekster.png

Panthera Leo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ise ka usud ? Kui sa pole tahtnud scammida, siis miks sa KOHESELT kustutasid mind skaibist ära & ei võtnud vastu järgmisi kutseid mis saatsin Sulle. Pigem maksa ära kui hakkad siin valetama. Ma ei ole ainuke kellele sa võlgu oled.

 

/E:

& Feilisid kergelt ? Sa EI saa vahetada passi enne, kui sa ei ole emailile läinud ja sealt mingi asja ära aktiveerinud vms. - FAILED !


 

lionekster.png

Panthera Leo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

'' ma pole ainuke kellele sa v6lgu oled? ma pole scammer , irw , ja t6mbasin alt aga kaotasin oma kasu ka tra , ja ma pole kedagi teist scamminud sibul rsk http://www.upload.ee/image/3254653/21.04.2013.png eile olin kasus vaatasin kes sees k2is ja peale seda enam sisse ei saand , ja kui sulle tra midagi ei meeldi siis käipersse. mul pole v6tta kuskilt seda pappi aind kaardi peal on , eihakka sulle mingi kaardiga makse tegema ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Miks nii kettasse lähed siis ? Poleks sa scammimist plaaninud poleks ka nii mad. + Su Paint skill on küll ilus,aga pane palun originaal pilt siia ilma, et sa oleks seda paintis "töödelnud"


 

lionekster.png

Panthera Leo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nah , ma pole kettas , t6si t6mbasin alt su ? aga teisi pole ega majhakka ka , ja nyyd '' t6mmati kasu ka alt tra sajsaa aru ju ,

oleks sa nats vanem vb su aju veaks v2lja ka midagi eluaegne netihiiro eitajugi IRLi , nvn banni saan ega ma v6tan syy omaks kuna pole praeg tagasi anda , pole vastugi et ma scammer , aga nvn teisi alt ei t6mba, pole vajadusi ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nah , ma pole kettas , t6si t6mbasin alt su ? aga teisi pole ega majhakka ka , ja nyyd '' t6mmati kasu ka alt tra sajsaa aru ju ,

oleks sa nats vanem vb su aju veaks v2lja ka midagi eluaegne netihiiro eitajugi IRLi , nvn banni saan ega ma v6tan syy omaks kuna pole praeg tagasi anda , pole vastugi et ma scammer , aga nvn teisi alt ei t6mba, pole vajadusi ,

.

Oleks sa ise nats vanem, siis oleks su jutust midagi aru ka saada peale selle, et sa ei kavatsegi tagasi maksta.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.