Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Lasin teha Paint-il runescapes torsot, hiljem hakkas skypes rääkima, et ei saa enam sisse ja mingi 60s soga..

Siis mingi paari minuti pärast küsisin, kas ikka jamab, ja vaatasin ise üle..

Pärast seda vaatamist ei tahaks teadagi seda inimest - ühesõnaga pank oli väärtuslikumast kraamist tühi.

 

Parooli teadsin aind mina ja tema, just ennem seda, kui hakkas orjama, vahetasin parooli ära.

 

Paint skype: paint231@outlook.com

 

Skype vestlus (Ebavajaliku kustutasin ära):

 

http://www.upload.ee/image/3221710/Paint.jpg

http://www.upload.ee/image/3221740/paint2.jpg

http://www.upload.ee/image/3221749/Paint3.jpg

 

Siis käidi minu kontoga veel vahvel chatis, seal räägiti vigaselt inglise keelt, et ma kasutan botti ja nüüd hacked (Seda võivad tunnistada need, kes samalajal vahvel chatis olid).

 

Siin siis see, kus ta küsis minult, kas olen botti kasutanud.

http://www.upload.ee/image/3221790/paint4.jpg

Muudetud liikme SurkaII'i poolt
pilt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kulla inimene. Ütle mulle mõned head põhjused miks ma peaksin hakkama sind petma? Asi oli täpselt nii, et kui lõpetasin Fighter Torso tegemise mõtlesin, et puhkan natukene ja lähen teen õues suitsu. Tagasi tulles oli kasutaja sees, mis peale ma kohe kontakteerusin omanikuga, et kas tema on kasutajas. Vastus tuli eitav. Järgmisel hetkel hakkas ta mind süüdistama tema asjade röövimises mis tuli mulle suure üllatusena. Kui on võimalik, lase teha kuskilt IP väljavõtte. Mul puudub igasugune vajadus hakkata sinu runescape itemeid röövima kuna ma ise ei mängigi ning kui mängiksin siis jõuaksin ise omale vajalikud asjad muretseda. Mul ei ole seal Runescape 2007 kasutajadki. Ma rohkem arvan, et sa teed lihtsalt alusetu süüdistuse hetkel minu kohta või niisama tahad jama mulle kaela ajada, et minu teenused kihva keerata. Botti kasutamise kohta küsisin sellepärast, et olen isiklikult saanud scammi boti kasutamise tagajärjel mille sisse oli sokutatud keylogger.

Parimatega, Paint-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kulla inimene, ütle mulle ka kaks põhjust, miks ma peaksin sinu ärile vee peale tõmbama ja alusetult süüdistama? Keda ma siis oleks pidanud süüdistama? Ainult MINA ja SINA teadsime paroole. Runest saaksin raudselt eitava vastuse ip väljavõttele, või üldse banni. Skypes jäi vastus saamata, aga äkki siin saab selle. Mis sa selle vaevatasu rahaga oleks teinud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme tagasi makstud pole, siis haamri alla.

 

Kõik see jutt...esiteks, ei teaks ükski välismaalane sinna chati tulla + chat ei jää ise sisse.

Ei ole erandeid, et sul jäi.

Homme kella 23:59 makstud pole, siis haamrit, kas mina või keegi teine, kes parasjagu online on.

Kogu selle boti jutuga sa rääkisid end veel rohkem sisse, mul nina lausa sinusuguste peale.

 

NEED VALED ON ARULAGEDAD(Neile, kes arvavad et ma ilma-aegu kedagi haamri alla saadan, seedige ja mõelge üle, ning veendute isegi, et asja taga on Paint).

 

 

Jutt lõppeb siit maalt.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol, ütled seda sama kergesõnaliselt nagu see et, "Mina ei loginud clan chati sisse, kui RS07 kontosse sisse logisin, oli cc juba sees".

Kogu su Jutt on täis mark, need valed juba ütlevad et sa oled valetaja & sellega kaasneb ka see, et sa lasid üle, sest sa ei suutnud isegi mitte tõtt rääkida, Edi murfi päeviku teemas sa isegi vaidlesid vastu, et clan chat oli sees, kui sa RS07 sisse logisid.:D:D

2 inimest teavad parooli, Boti ei kasuta, konto tehakse tühjaks...ilmselge et varjad oma jälgi ja lähed "VAHVEL CHAT" cc ja hakkad ajama seal, et oled botter jnejnejne, vigase inglise keelega, ning siis mainid kuskil vahvlis et Surka oli Botter :)

Klapi mu jutt ja sa ütled ise ka, et sa oled rohkem busted kui beebilõust, kui ta mendile luuki viskas :)

 

Ja pealegi, su viimane lause ütleb seda, et sa oled suht rahul kui sulle Ban pannakse & mingit draamat ei ole, tulid vaikselt & lähed vaikselt, kuid nii lihtsalt see ei käi, me muserdame nime ka ikka googlesse, ole täitsa rahulik :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Näe, ta ainult tõendite puudumise taha end peidabki, mitte ei ürita rahulikult asja ära põhjendada, nagu iga teine inimene.

Ma lihtsalt võin pea pakule panna, et tema tegi seda.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.