Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Aitan teha servereid.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Aitad avada porte 25565 ja 4445... Vihjeks ütlen, et Elioni puhul ma pidin 70 senti maksma oma kuuarvele, et oma porte lahti saada (1 port - 70 senti). Starmani puhul sain pordid kenasti lahti ja ei maksnud midagi.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aitad avada porte 25565 ja 4445... Vihjeks ütlen, et Elioni puhul ma pidin 70 senti maksma oma kuuarvele, et oma porte lahti saada (1 port - 70 senti). Starmani puhul sain pordid kenasti lahti ja ei maksnud midagi.

 

Elionil tasuta portide avamine? L2hed logid sinna e-teenindusse sisse ja sealt menyyst kuskilt saad 2ra avada. Edasi on juba oma ruuteri confimine.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ruuteri konfimist ma pidin ise tegema, helistasin Elioni ning minult küsiti teenustasu 70 senti per port.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räägi mulle täpsemalt, mis pluginaid sa konfigureerid ja mis tasemel. Kas ma maksan 2€ kuskil mingi kirja muutmise ees.

 

Arvatavasti kõiki teenuseid, mida sa pakud on võimalik väga lihtsalt Google abiga lahendada.

 

Küsimus selle pordi avamise kohta - kõik internetipakkujad ei lase avada porte, aga kas sina häkid nende süsteemi ja teed seda ise ;)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina lähen avan lihtsalt ruuterist, midagi ei pea maksma.

 

Kudas sa tuled teise inimese ruuterisse lihtsalt sisse? Läbi teamvieweri?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.