Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Korralik serveri loomine!

Soovitatud postitused

Tervist lugupeetud SA-MP huvilised

 

Mul tekkis selline huvitav idee et võiks luua selline korralik rollimängu server!

 

Selleks oleks vaja panna kõigepealt kokku meeskond.

 

Oleks vaja korraliku, püsivat scripteri.

 

Sponsoreid kah.

 

Nii, siia teemasse võite vabalt kirjutada, ehk saab koos ühisel jõul midagi korraliku kokku mis jääks püsima Nebulose kõrvale suurelt.

 

Isiklikult olen olnud juba pea mitu kuud sampist eemal, märkasin et lood ei ole just kõige paremad sampi maastikul ja tuligi selline idee.

 

Teema koostaja: Cppu aka Kristo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Räägi, mis palka sa oled nõus scripterile maksma? Tasuta ei viitsi enam keegi tööd teha.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
100euri/kuu ei maksa ükski norm serveri omanik. Välismaa serverite omanikud võivad jah maksta aga eestis ei maksa keegi normaalne inimene nii palju.

Just teistpidi on.

 

Perscheria ma võin aidata (mure korral)

Muudetud liikme Calabria'i poolt

Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti nõus sellega, et tuleb üks korralik server teha. Aga tuleb otsida korralikud kutid kokku, mapper korralik, foorumiarendaja korralik & skripter korralik. Samuti ka adminstratiiv. Mingi lambist keldriselverit ei ole vaja ka teha. Seesuhtes, ma mõtlesin ka mingi asja üles ajada.. aga siis peab otsima mingid korralikud kutid kokku. Loomulikult ka see palk ja, aga palk oleneb tööst alati.


desiree.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sorry, et ütlen seda, aga sina Perscheria sellega küll hakkama ei saa.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Germo, poiss kes pole midagi saavutanud selles vallas tuleb seletama, sa peaks häbenema oma muidu ülbe ja üleoleva suhtumisega kuskil nurgas.

 

Ma oskan organiseerida väga edukalt asju. Kui asjad on korralikult läbi mõeldud.

 

Hm... päris suur ego sul :) Ainuvalitseja aga ei mis, päris mõttetu koht ka kus vaielda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii kade meel on, et oli kindlasti vaja postitada siia? Võibolla ta tõesti oskabki? Ma ei näe seal ego kui inimene teab mida oskab.

 

Oleme ausad. Kuna on tal midagi välja tulnud? Mis juhtus Tavalise Rollimängu lõpupäevadel? Mis juhtub, kui see vend välja vihastada? Usu mind, see kommuun ka sis sureb...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.