Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Oeh, päris pikalt on juba möödas. Uskusin tõesti, et tal reaalselt on probleeme raha kättesaamisega vms, aga pea 2 kuud on juba möödas, ei kavetsegi oodata rohkem, vaid teen teema siia. (Kui ta toob mingi tõestuse, et ta pole seda raha saanud sealt krdi text2payst, siis mind ausalt öeldes ei koti. 2 kuud olen oodanud oma raha, KOGUAEG on mingisugused vabandused.) Asi algas pihta veebruaris juba, kui küsis mu accounti parooli LoL's. Andsin parooli, andis oma acci pw vastu, tegin pela tema accoundiga. Kui mäng läbi oli, kirjutas kutt mulle, et müüs mu acci maha, ja on mulle nüüd võlgu. Lubas mulle 10k RP'd selle eest, mida ma muidugi ei näinud. Hiljem tõi variandiks pp dollareid, mida küsisin. 15. Märts pidi KINDLALT raha laekuma, no doubt. Hetkel juba 28, kuid mitte mingit märku, FB's suhtleb suht tuimalt, ei huvitagi nagu teda võla maksmine. Googeldasin kutti, otsisin FB's infot, pidi suht kõva võlgnik olema ka IRL.

 

Ka mingi capture:

 

scam.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja Payzal müüs selle Moderni LoLi accounti mulle.

Väheke proofi minupoolt:

http://snag.gy/cijcU.jpg

http://snag.gy/DqAUW.jpg

http://snag.gy/rcfg8.jpg

Muudetud liikme klacen'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ah mis ma siin nüüd :D Hoolikalt vaadata facebooki pilti, siis seal on et 22 Märts, nii siin on mul pilt millal tuli text2pay'st raha paypali kontole 25ndal - paypal.jpg

 

 

nii, siin on pilt, mille ma saatsin talle paar päeva enne 25ndat - text2pay.jpg

 

 

ning palun, kutt tuli sellise juttuga täna minu juurde... mida ma siis pean talle vastama?

facetex.jpg

Muudetud liikme PayZal'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga mees, äkki ma ei soovi 10€ paypali? Ma soovin seda raha oma SEB arvele.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma peaksin sul MSNis olemas olema, seega jah. Sul on PM ka täis.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naljakas on see, et sind tegutsema pani praegu see scammeri teema. Muidu sa poleks sittagi teinud. Scammeriks jääd sa ikka.

 

mida sa ajad? sa pole küsima tulnud oma raha kui see on paypali peale tulnud, pean nüüd sellest ka pilti tegema, et sa peale pole rääkinud minuga see vahe? ma ei hakkanud ise küsima, sul on see nurumine käpas juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mida sa ajad? sa pole küsima tulnud oma raha kui see on paypali peale tulnud, pean nüüd sellest ka pilti tegema, et sa peale pole rääkinud minuga see vahe? ma ei hakkanud ise küsima, sul on see nurumine käpas juba

Sa pole siiani minuga ühendust võtnud, ära lobise ja ajame selle asja ilusti ära.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
olen messengeri, ja viimased 5 minutit on mul postkast tühi.

Miks mina pean sind taga ajama? Sina oled praegu patuoinas..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

*******, you have sent $15.00 USD to Dick Johnson.

 

We have sent a payment receipt to your email and a notification to Dick Johnson at shapeandrape@hotmail.com. View transaction details

 

Dick Johnson is currently not in your Contact Book. You can send payment faster next time by adding it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.