Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

Postitaks siia ka, et siit foorumist keegi temalt üle ei saaks.

Kõnealuse kasutaja nimi 2EZ4ME (MSN: weareone4all@hotmail.com)

 

Lugu siis selline, et teisipäeval PMis mulle, et tahab emps scape raha osta ja pakkus alguses minegeid steame, aga ma keeldusin ja siis lõpuks pakkus ülekandega päris raha ja nõustusin.

Andis siis oma MSN ja siis hakkasime rääkima, et kui annan talle mängus raha ära, siis kohe teeb panga ülekande ka ära. Alguses kahtlesin, aga pärast nõustusin. Andsin siis raha talle mängus ära. Alguses 1/4 kokkulepitud summast, siis nõudsin, et tasuks selle eest ära ja saadaks ülekandest pildi. Pilt oli muidugi

photoshopitud, kuigi alguses sellest aru ei saand ja siis maksin ülejäänud 3/4 rahast ära.

Pärast seda, tasus ta enda arust sellegi eest (kuigi tal on väidetavasti SEB pank ja mul SWED, siis läheb

aega, et raha üle tuleks) aga raha pole tänaseni. Screenshoti, mis ta mulle saatis kahjuks ei savenud, kuigi sinna oligi ta arvatavasti kellegi teise nime peale pannud(TAAVI SOOT).

Raha, mis ta üle lasi ei olnud õnneks väga suur(20€).

 

Kõik info selle kasutaja kohta teretulnud, kes selle isikuga varem kokkupuutunud on(võite mulle PM visata).

 

proof2l.png

 

1 screenshot meie MSNi vestlusest:

proofab.png

Muudetud liikme Rix015'i poolt
pilt#2

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõendeid ka leidub, et saaks ta eemaldada?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.