Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Breaking RC Tagasitulek!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jälle mingi RP, mis paari nädala pärast maas?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Vähemalt on jaksatud domeen hankida ja disain on ka päris söödav (Editides on siiski jubedaid värve kasutatud). Sooviks teada, kes on nime Breaking. taga. Paar nime on mõttes, kuid ei hakka neid siin välja lahmima, kuna pole kindel.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vähemalt on jaksatud domeen hankida ja disain on ka päris söödav (Editides on siiski jubedaid värve kasutatud). Sooviks teada, kes on nime Breaking. taga. Paar nime on mõttes, kuid ei hakka neid siin välja lahmima, kuna pole kindel.

Disain on tavaline tasuline crackiud versioon, midagi uut pole tehtud seal, kuskilt vana brc header võetud mis no üldse 0 sobiks sinna ja done kogu moos, aga yeah oleks võin at least uue nime mõelda isegi kui kasutade toda gm'i

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vähemalt on jaksatud domeen hankida ja disain on ka päris söödav (Editides on siiski jubedaid värve kasutatud). Sooviks teada, kes on nime Breaking. taga. Paar nime on mõttes, kuid ei hakka neid siin välja lahmima, kuna pole kindel.

 

Erm, ma 99%, et Wave. peidab end selle nime all.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas ainult ma ei saa kodulehele sisse? :D Kestiski ainult 2 päeva?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Breaking nime all pidi National olema, minu arust see Toomas Tunnel.

 

Kas sa ei arva, et sa ütled seda liiga hilja? Ammu teada kõigile, et see on hr. Toomas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nah te teete neid rp-si, kui keegi seal olla ei viitsi... Nebu on üks ja kõik, kes tahavad mängivad seal. 1-2 muud väikest võib ka olla, aga ma soovitaks teha ühe korraliku stunt, drift serveri, kus saaks autosi spawnida, ja niisama ringi hullata. Paar päeva tagasi tehti siin üks ja päeva ajal on pmst 10+ sees, ja serveril pole pmst mitte midagi tehtud... Lihtsalt mingi map püsti pandud ja kogu moos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.