Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Diamond 1 Eloboost by indro

Soovitatud postitused

Alates 21.09.2014 Olen lõpetanud eloboost teenuse pakkumise!

 

Season 2014 Eloboost avatud!

 

Kokku boostinud üle 100 kasutaja!

 

#1 Elobooster Eestis juba 2 aastat järjest!

 

freeelo.jpg

 

 

 

hinna2s2kirii.jpg

 

Üleval asetsev hinnakiri kehtib vaid inimestele kes saavad +16 league pointi mänguga ja esimestes divisionides vähemalt +10lp-d.

 

Season 3 jooksul boostisin üle 1000 euro eest eestlaseid!

 

Niisiis olen Season 3 Diamond 1 player. Samuti abistab boostimisega mind endine challenger mängja sperr.

Pakun eloboosti inimestele kellel raskusi ise climbimisega või kes niisama ei viitsi või pole aega.

 

Season 2014 eloboost palun lugeda enne eloboosti ostmist:

 

Mina ei vastuta teie kasutaja eest kui saate eloboostimise tõttu banni

Kui hinnad tunduvad liiga kõrged siis võite välismaa foorumites vaadata, enamus boosterid tahavad topelt selle summa mis mina panin.

Boostin elo vaid neil inimestel, kes saavad vähemalt 16+ league pointi mänguga, ei viida aega kui saate 5lp mängu eest. (Vaid seljuhul kui maksate topelt.)

Samuti ärge arvake, et mul pole elu üldse. Teen päevas niipalju mänge kui võimalik kooli kõrvalt.

Kui ma boostin teie kasutajat siis ise teie solo rankedit mängida ei või. Vastasel juhul keeldun ma teid edasi boostimast ja raha tagasi ei maksa.

Keegi huvitatud siis kirjutage siia või add

skype: indrolox

 

 

Recent jobs________________________________________________________

 

Lõpetasin just ühe kasutajaga:

 

y0.jpg

 

Kohe lõpetan ühe kasutaja plat V tegemise ja olen avatud pakkumistele, ärge kartke lisada ja eloboosti nõuda.

 

Edit: valmis

done-1.jpg

 

 

asdasd.jpg

 

Gold 1 Boosting 11 win arow:

fish2.jpg

Muudetud liikme wazza'i poolt

Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei, pole aega selliste naljade jaoks. Palusin inimestel keda boostinud olen vouchida seda teemat, et natuke feimi koguda (Nemad leidsid minu teenuse lp foorumist). Praegu olen 4 eestlast boostinud.

 

Boostimise keskmiseks kiiruseks on tavaliselt nädalas vähemalt Gold V to Plat V (5 divisionit)


Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kohe lõpetan ühe kasutaja plat V tegemise ja olen avatud pakkumistele, ärge kartke lisada ja eloboosti nõuda.

 

Edit: valmis

done-1.jpg

Muudetud liikme wazza'i poolt

Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Silver V -st Gold V-sse oleks siis 42€?

 

yeap. lisa skype kui huvitatud, jõuan kohe ühe kasutaja diamond 5 peale tehtud.

Muudetud liikme wazza'i poolt

Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bronzest ei tee?


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis championitega põhiliselt boostid?

 

No seda ikka mida sunnitakse mängida aga kui olen first pick probably lähen mid või ad oleneb kuidas tuju on.

Ühesõnaga mängin kõiki champe.


Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei saa enam mitte midagi aru,algul ei teinud 3 päeva ühtegi mägnu ega vastanud(siis tuli tagasi ja ütles ,et oli eemal ,aga skype oli koguaeg sees) aga nüüd..lihtsalt removes friendlistist..

Mis värk toimub?

Skypest kustutasid ära nüüd kirjutan siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei saa enam mitte midagi aru,algul ei teinud 3 päeva ühtegi mägnu ega vastanud(siis tuli tagasi ja ütles ,et oli eemal ,aga skype oli koguaeg sees) aga nüüd..lihtsalt removes friendlistist..

Mis värk toimub?

Skypest kustutasid ära nüüd kirjutan siia.

 

Tra sa oled lihtsalt nii fking annoying inimene sa kirjutad mulle päeva jooksul oma 70 korda kas ja kuna mu töö valmis saab ma ütlesin juba esimeses postituses, et kui sa ei suuda kannatada siis tõmba nahhuj ja otsi teine booster. Sa tra ajad lihtsalt nii närvi mind oma sita jutuga ja miks ma peaks sind oma friend listis hoidma kuna töö saab nagunii mõne mängu pärast valmis.

 

Kõigile teadmiseks kes tahavad boosti edaspidi siis mulle pinda käimine võrdub sellega, et ma lükkan tööd nimelt pidevalt edasi.


Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loodan ,et saab minul ka tehtud..

 

kle lõpeta see vingumine ära, arvad, et need postitused, mida sa teed kiirandavad tema tööd? ta ju vastas, pideva pinda käimise puhul, jätab ta sinu kasutaja tahaplaanile. ja see postitus on järjekordne mõttetu vingumine.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.