Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Et siis jahm, küsis LoLi alateemas kasutajat, mina, kui lahke ja hea inimene küsisin temalt kas ta oleks huvitatud selles kasutajast. Vastuseks sain jah. Igatahes, saatsin talle PMi kasutaja andmetega, Sealjuures palusin tal mitte kasutaja passwordi vahetada, vastuseks tuli "k". Ma teda otseselt scammis ei süüdista, lihtsalt, seda inimest ei tasu usaldada.

 

Pildid ka:

 

2lnD0

2lnDT

 

Usun, et on piisav, et ta usaldamatust tõestada.

 

Selle kasutajaga pole juba 4 päeva ka mängitud.

 

//isegi, kui ma seda kasutajat rohkem ei näe, on teised teavitatud. Seda inimest ei saa usaldada!

 

(teema eesmärk pole ka see, et ma selle kasutaja tagasi saan, kuid ikkagi tahaks...)

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahah? Kahjuks oled ise selle ära muutnud, üldises LoLi teemas näha kui seda kirjutasid.

 

Nime puhas laimamine kui selles kasutajas 4 päeva pole mängitud kuidas saad õelda, et mina. Ja mul sellest suurem lvl seega mida teen sellega võin teise kasutaja anda kui tahad kuid siiski pole mina selle parooli muutnud.

 

Hah Good lame dud, miks ma siis sama parooliga kasutajasse saan?

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hahah? Kahjuks oled ise selle ära muutnud, üldises LoLi teemas näha kui seda kirjutasid.

 

Nime puhas laimamine kui selles kasutajas 4 päeva pole mängitud kuidas saad õelda, et mina. Ja mul sellest suurem lvl seega mida teen sellega võin teise kasutaja anda kui tahad kuid siiski pole mina selle parooli muutnud.

ilmselgelt oled, ainult sina teadsid kasutaja parooli. Minu mängisin eastis ning mul polnud westi asja.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja siin ka proof, et oled kasutajasse saanud:

u542.bmp

 

Ja palun Kristjan tee postkasttühjaks soovin sinuga veel ühest asjast rääkida oleks tore.

ma olin koolis ja mul polnud ainugi et password oli vahetatud. see oli telefoniga postitatud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.