Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MSN nimekiri kellest võiks eemale hoiduda!

Soovitatud postitused

VIP

Teen siis väikse teema, kuna iga msni kohta pole mõtet teemat teha siis otsustasin ühe suurema teema teha. Kui sind on üritatud scammida või kolmikskeemi tirida siis võid selle msni siia lisada, hea oleks ka kui lisaksid terve chati.

 

Mulle tuli ka mingi idioot uut pinni/raha välja nõudma, kuid paraku valis vale vastase ja otsustas blokkida. :D

 

lolol.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

loom.vahvel@hot.ee Tegelane mängis "Loom"-a ja tahtis mulle maha parseldada kõlli (tahtis et kannan ette ,et ta mode jms) aga sain viimasel hetkel aru ,et see pole loom.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
loom.vahvel@hot.ee Tegelane mängis "Loom"-a ja tahtis mulle maha parseldada kõlli (tahtis et kannan ette ,et ta mode jms) aga sain viimasel hetkel aru ,et see pole loom.

 

Tohoh, tore teada. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

k2rss89@live.com - yritanud mulle mitmeid kordi kolmikskeemi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
k2rss89@live.com - yritanud mulle mitmeid kordi kolmikskeemi teha.

 

Tegemist peaks olema Matvei Mazanov-ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

tegelt siis võib siia tuua veel ka sellise MSN nagu sandra_1995@windowslive.com , mul endal oli temaga kokku puude 2011 aastal, ning tookord ma googeldasin tema kohta ning selgus mõndagi ning laususin et su kohta scammer teemad igal pool siis kohe virutab blocki peale ja kaob. Praeguse seisuga tean ainult ta eesnime, mis on Ronald.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

keviiinproduce@hotmail.com - soovitan temaga tehingute tegemisest hoiduda. Arvatavasti lasi mind üle, pole teda saanud ~2 nädalat kätte. Nimelt, tal on üks facebooki leht (Dubstep & Dnb Estonia), tellisin talt särgi. Läks siis ~2 kuud mööda, ütles et, sai särgid kätte ja paneb posti. Olen oodanud juba mingi 2,5 nädalat seda särki. Nii et jah. Ta vahvli nimi keviiin aga viimati oli ta aktiivne 4. juunil 2012.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keviiinproduce@hotmail.com - soovitan temaga tehingute tegemisest hoiduda. Arvatavasti lasi mind üle, pole teda saanud ~2 nädalat kätte. Nimelt, tal on üks facebooki leht (Dubstep & Dnb Estonia), tellisin talt särgi. Läks siis ~2 kuud mööda, ütles et, sai särgid kätte ja paneb posti. Olen oodanud juba mingi 2,5 nädalat seda särki. Nii et jah. Ta vahvli nimi keviiin aga viimati oli ta aktiivne 4. juunil 2012.

 

Julgen pakkuda, et see: http://vahvel.net/member.php?39038-keviin ?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.