Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M : Eloboost.

Soovitatud postitused

Tuli mõtte hakata sõbraga koos teisi eloboostima, kellel oleks soov enda elo raha eest suuremaks saada siis hinnad on järgmised.

 

 

Bronze 1 division ülespoole (100lp) = 5€

Silver 1 division ülespoole (100lp) = 8€

Gold 1 division ülespoole (100lp) = 14€

 

 

Boostima hakkame siis kui oleme kaks kasutajat saanud mida eloboostima hakkame.

 

Lisada skype : bntbnt99

 

NB! Kui Küsimusi siis PM, teemat mitte reostada palun!

 

NB! No off topic, või lasen warnida.

Muudetud liikme noob.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gold 1 ülespoole ? naljamees .. äkki pakud pilti ka kus oled ise mingi ala Diamond v midagi kõrgemat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Paljud asjad on keelatud, isegi RS raha müük on keelatud, miks keegi Rs alafoorumis ei kurda midagi ?Kui kasutajaga peaks midagi juhtuma siis hüvitan kõik kahjud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mul on postidest suht suva, loodan, millal tulemused teada saan. Loodan, et lõpedad selle s*** tootmise siin ära. Oleksid kasvõi mingi diamond vana aga ei, mingi Gold. Suht low eloboosteri jaoks.

 

Tänan komplimendi eest , mis vahe sel on kas olen Diamond või Gold ega ma mingi platinum divisioone ei mängi siin. Ja see, et ma sinust parem mängija olen ja oskan ka selle oskusega midagi teha ei tähenda, et sina pead kohe minu teemat reostama tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.