Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oldschool runescape vampire diaries

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tegin siis täitsa uue kasutaja ja tegin käsitsi fishing 12 mingi kuradi 3 tundi, googeldasin vähe, ja leidsin juba täitsa asjaliku oldschool boti. Hiljem lähen kindlasti powerboti peale üle, kui too ka kunagi välja tuleb. Igatahes, plaan on täie pasaga lasta, sitta sellega, kui jääb ka kuhugi randomisse või kuhugi puutaha kinni, ikka edasi.

Mingeid Goale ka pole, täitsa oleneb mis script fungab hästi ja seda siis lasen.

Praegu tahaks koguda persetäis sulgi ja siis haigelt fishingut teha

runescape.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See bot on suht ammu juba väljas :D ,ise olen ka uurinud aga ei usalda veel seda boti kuna see on uus ja vähe tundud bot.

Aga edu ja vaatan ,et banned ei saa :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jäin krt magama ja see evlil chicken tappis ära mind vist, igatahes kõik suled kaotasin ära. Mingit screenshoti mul praegu pole, panen uuesti bottima hetkel.

 

Boti nimi on wBOT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu, mõned tuttavad kasutavad seda botti ja ei nurise pidi täitsa asjalik olema:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pilt ka vahelduseks, pole palju jõudnud teha, kuna enamasti peab scripte babysittima ja mul pole alati kaua aega arvuti taga istuda.

ruuun1.png

 

Küsiks ka palju magic seedid maksavad? Ma ei tea nendest hindadest veel sittagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.