Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kribas, et soovib loli acci osta. Otsisin ta postitustest välja tema skype, ning lisasin ta. Vestlesime pikalt, leppisime kokku 22 doltsi. Andsin pw suht julgelt ette ära, kuna accist on mul suhteliselt ükskõik ning kutt ei tundunud just petturi jutuga. Kui raha küsisin, kadus kutt offile/kustutas mind sõbralistist. Pilt räägib enda eest:

 

http://www.upload.ee/image/3133625/ScreenShot033.png

 

+ mingi proof, et tegu on ikkagi temaga:

 

http://www.upload.ee/image/3133628/ScreenShot034.png

http://www.upload.ee/image/3133631/ScreenShot036.png

 

slamige üks banhammer sellele ohmoonile nüüd. (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

heyall10, 24h aega kasutaja tagastada või raha ära saata! Vastasel juhul lähed petturite listi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Petturite listi? Pole kedagi petnud, kuna tema pettis mind, sellega, et kasutajal polnud 93 champi + skinne ei olnud 50 ja kui sellest kasu pole, siis võin ikka acci tagasi anda,sest kuna tema pettis mind acciga siis mõtlesin, et ei tasu talle acci isegi tagasi anda.Mul pole varem sellise asjaga probleeme olnud ja kõigiga on väga positiivne tagasiside ningi olen 4 aastat juba vahvlis ka liige ning peaksite mind mõistma. Moderaator see oleks sama asi, kui keegi annab teile rsis milli asemel 25k ja siis vaevalt te kannataksite talle raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Petturite listi? Pole kedagi petnud, kuna tema pettis mind, sellega, et kasutajal polnud 93 champi + skinne ei olnud 50 ja kui sellest kasu pole, siis võin ikka acci tagasi anda,sest kuna tema pettis mind acciga siis mõtlesin, et ei tasu talle acci isegi tagasi anda.Mul pole varem sellise asjaga probleeme olnud ja kõigiga on väga positiivne tagasiside ningi olen 4 aastat juba vahvlis ka liige ning peaksite mind mõistma. Moderaator see oleks sama asi, kui keegi annab teile rsis milli asemel 25k ja siis vaevalt te kannataksite talle raha.

 

Kui kasutaja polnud ostmisel sama mis alguses diil oli siis miks siis tehingut pooleli jätnud ja kasutajast ei loobunud, hetkel aeg jookseb.. Hetkese seisuga ei kandnud sa raha ega tagastanud kasutajat mis on võrdne scammiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Andsin konto täiesti vabalt ette sulle, sa veel ütlesid, et kontrollid, kas kõik on ok. Küsisin paar korda, kas sobib, seejärel lükkusid offline.

 

Minu arust oli kontol üldsegi champe 95 ning skinne ÜLE 50'e. Suudan selle ilusti ära tõestada, ning ära isegi vaevu näkku sittuma mulle. Aga räägi mulle nüüd, milleks siis sõbralisti tühjendus, mille sa väga hoolikalt korda saatsid, ning kontoga mängimine? See tundub ilmselge, et sa üritasid kontot enda valdusesse saada. Tee endale definitsioon "Scamming" selgeks. Sa võid rääkida ükskõik mida hing ihkab, kuid endalt seda sitta sa enam küljest ei pühi. Ongi kogu muusika. Aa, ning btw, teen kindlaks, et su nimi saab internetikelmide nimekirja samuti.

Muudetud liikme m0dern'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kui tahad nii, siis võid mind ju internetikelmide lükka hukkata, see tähendab aind seda, et sa enda kasutajat ei näe ja mis see sulle annab? Mitte midagi. Tõesti pole minu süü, et sa üritasid algselt mind scammida. Aga seega nägemist siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

1. Nagu näha, pole sa vist kursis recovery süsteemiga. Enda kasutajat näen ma 100%.

2. Sina saad bani, accounti saan ma tagasi.

3. Jääd tühjade kätega vahtima, näpp suus, vahvlis konto banned.

 

Ütleks samad sõnad, nägemist. ;) Pange juba ban ära talle, nagu näha, ei kavatse ta seda tegu mitte mingil moel heastada.

 

//Ühest asjast ma ei saa aru.. Kuidas ma üritasin sind scamida, kui ma andsin sulle konto ette? Valus mõistus on sul, tattnokk. Mängi tetrist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis seal ikka siis, kui oma süüd ei näe siis ehk mõistad kunagi hiljem. Hetkel panen banni, ümber mõtled ja kasutaja või raha tagastad eks siis võta ühendust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.