Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Impeeriumi Minecraft 24/7

Soovitatud postitused

Tere, tutvustan teile meie Minecraft serverit, mille nimeks on Impeeriumi Minecraft.

Serveri põhimõte on pakkuda mängijatele meelelahutust ning lõbu. Serveris saab teha oma Factioni, kutsuda sinna liikmeid ning oma maaala suurendada. Ajastu on serveris 13. sajand. Pikemalt lahti seletades tuleks käituda ja ehitada ehitsi, mis olid 13. sajandil (mitte suuri kortermaju jne). Server on olnud lahti 2 nädalat, olen seda arendanud. Selle ajaga olen pluginid seadistanud ja plugini Essentials eestikeelseks tõlkinud, et mängijatel oleks parem aru saada.(Nt /back = /tagasi, Home Set = Kodu seadistatud.) Domeeni valikul tegin vale otsuse, kuna serveri nimi pidi alguses teine olema, aga loodan, et harjute selle domeeniga ära.

 

Rankid:

Sulane - Liige

Talupoeg - VIP

Mõisnik - Moderaator

Piiskop - Administraator

Kuningas - Omanik

Abi-Omanik - Prints

 

 

 

---------------------------------------------------------

Serveri IP: mc.paideservud.eu:25573

Serveri kodulehekülg: http://www.paideservud.eu/

Serveri omanik: Koit

Serveri abi-omanik: Kalev

Serveri administraator: Fred

---------------------------------------------------------

 

b_560_95_2.png

Muudetud liikme Koidu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole ta midagi, serveri omanik kasutab spambotte. Ta on juba mitmes serveris käinud spammimas enda serveri IP-d.

 

Kui keegi peaks üldse sinna serverisse kunagi minema siis ärge kasutage samat parooli mida kasutate teistes serverites. Siin serveris ei ole paroolid krüpteeritud ning omanik on teiste paroolidega mitu serverit ära griefinud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Milleks siis selline laim, paroolid on krüpteeritud ja mul ei ole tahtmistki teisi servereid griifida. (Ühe küll kunagi griifisin kuna olin vihane ja parool oli nii kerge, serveri omaniku nimi ja 123 otsa seda oli lihtne ära arvata). Spambottide kohta ei tea. Lubasin küll ühe moderaatori välja anda sellele kes kõige rohkem inimesi kutsub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.