Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

nii minuga võttis ühendust msnis cadey msn on üleval mainitud ja ütles et tahab 100k osta 7 euro eest siis algul tahtsime mmiga teha aga siis uurisin teda ja tal oli 20 tehingut 100% aga kuna msni lisas mind 2 cadeyt siis mõtlesin äkki ta võlts siis ütlesin et ta pmiks enda vahvli konto pealt ja ta tegi seda siis teadsin et ta õige ja ütlesin et annan 100k ette ja siis teeb ülekande okei nagu üteldud nii ka tehtud:) ja peale raha ära andmist ütles kohe msnis et sain üle tegin pilti ka aga ei saanud kogu vestlusest pilti kuna panin vahepeal kinni

esimene pilt http://www.upload.ee/image/3107838/piltnr1.jpg

teine pilt http://www.upload.ee/image/3107840/piltnr2.jpg

 

 

käisin ette selleprst kuna ml oli 0 tehingut ja terve päeva oli vingutud et ml 0 tehingut ja pean ette käima aga ei käind kordagi aga siis lõpuks arvasin et käin ette ja saingi üle ja seeprst ma enam ette ei käi kui kellegil soovi veel osta siis ml 100k on veel müüa hind kokkuleppel msn on jorgen.truu@hotmail.com

 

rs kasutaja oli tal antttii

Muudetud liikme rs24raha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind lisas msni üldse msn: lil_boss_tx@hotmail.com kellele pidin ka saatma vahvlis PM kuna ütles, et müüb 500k oldschooli raha 25 euroga... Olin nõus küsisin ta profiili linki saatsin PM talle sellele lingile: http://vahvel.net/member.php?24723-ain95

 

Tagasi tuli Pm temalt selline:

pm.PNG

 

Nagu ei saagi aru, kes on ain95...? Kes oled sina? Kumb teist scammi siis sai... Mina pole teilt kummaltki midagi saanud, pole teiega diili teinud.

Iga vend võib panna sellise msni nime endale aga kus on kirjas msni aadress kellega rääkisid tolvan...

 

 

 

EDIT: Sorry ei näinud, et pealkirjas mingi msni aadress oli. Kahjuks see pole minu msni adregi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ain95 on mu sõber ta on kauem siin olnud ja küsisin temalt abi jne nojah järgmine kord ära saada lambist pme ja kui saadad siis maini ka et sina saatsid kuna keegi ütles vms

 

ja vahet pole annan homme asja politseisse kuna sina see polnud kes minuga msnis rääkis siis sinuga probleeme ei tule msnist saab ip jne välja võtta ja siis juba leiab politsei ilusti selle ülesse kes minuga ja sinuga rääkis

Muudetud liikme rs24raha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ain95 on mu sõber ta on kauem siin olnud ja küsisin temalt abi jne nojah järgmine kord ära saada lambist pme ja kui saadad siis maini ka et sina saatsid kuna keegi ütles vms

 

ja vahet pole annan homme asja politseisse kuna sina see polnud kes minuga msnis rääkis siis sinuga probleeme ei tule msnist saab ip jne välja võtta ja siis juba leiab politsei ilusti selle ülesse kes minuga ja sinuga rääkis

 

Lambist PM'e? Minult küsiti PM'i... Saatsin selle.

Kui see inimene kes tahtis PM'i oli msn'is lil_boss_tx@hotmail.com ning väitis, et on kasutaja ain95.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Antti Allas?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kumb neist antti allas on?

Sina?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imelik oled või...?

Küsimusele ei vastata küsimusega ju. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.