Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Täna päeval vahvel.net kasutaja nimega "kent" soovis minult osta 2007scape raha. Ta lisas mind msn, tema msn oli veltsmm@live.com ma võtsin tema kutse vastu. Edasi arenes teema niimodi, et me jõudsime hinnas kokkuleppele ja meil oli trade screen lahti 2007scapes.( 18k tradesin temale) Enne teise akna "acceptimist" nõudsin ma temalt tema foorumi nime. Millepeale ta vastas "kent" Peale seda nõudsin ma temalt tunnistust, et "kent" on ikka tema foorumi kasutaja. Sellepeale saatis ta mulle privaatsõnumi: [ATTACH=CONFIG]2633[/ATTACH] Olles veendunud, et ta on see sama isik, acceptisin ma teise trade akna, seejärel pidime saama kokku EOC scapes, kus ta pidi mulle 15m üle kandma. Mina valisin maailma ja koha, Msnis oli ta sel hetkel veel olemas. ootasin teda pikemat aega, ja küsisin selgitust, kus ta viibib, Sellepeale vastas ta "kõnnin. ei saa teleportida" ( lumbridge) "30min piirang on, g.e-st ei saa teleda" jne... ma seletasin talle, et 30min piirangut pole EOC scapes enam ammu, et sa võid kohe siia teleda... peale seda lahkus ta msnist koheselt. Väga kahetsen, et MSN-i vestluse sulgesin enne screenshottide tegemist, seal oli piisavalt tõestust. Igatahes, meie suhtlus jätkus vahvel.net privaat sõnumitega.

Peale ta lahkumist msn-ist kirjutasin ma talle: okiii.jpg

Peale neid sõnumeid vastas ta mulle: maga kaineks.jpg

 

EDITIN POSTITUST !

 

ei hakka edasisi privaatsõnumeid avalikustama, kuna olukord läks just tsipa keerulisemaks, lugege alt.

kkaa.jpg

sina oled.jpg

Muudetud liikme Fearless'i poolt

:w00t:MSN: Filex1997@hotmail.com:w00t:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu ainus msn on U.Aigar96@hotmail.com

Ning sinna lisas täna selline msn mind: veltsmm@live.com

soovis osta gp, hakkas kohe pmi nõudma jne. Saatsin siis pmi, siis ütlesin, et oodaku veidi system update on praegu. Et pärast seda teeme tehingu, logis välja ja siis hakkasid sina mind oma kirjadega pommitama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Miks sa mulle siis saatsid sõnumi privaatselt kinnitamaks, et sina oled veltsmm@live.com? Veltsmm väitis, et ta on "kent", ja seejärel saatisgi privaatsõnumi sinu nime all. Jäin uskuma. Oot, mida või keda ma siis praegu uskuma peaksin ??

Muudetud liikme Fearless'i poolt

:w00t:MSN: Filex1997@hotmail.com:w00t:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa mulle siis saatsid sõnumi privaatselt kinnitamaks, et sina oled veltsmm@hotmail.com? Veltsmm väitis, et ta on "kent", ja seejärel saatisgi privaatsõnumi sinu nime all. Jäin uskuma. Oot, mida või keda ma siis praegu uskuma peaksin ??

 

Tegemist on kolmikskeemiga.

Mul paluti saata selline pm sinu kasutajale, selle msni alt mille sa lisasid siia. Ma ei osta gp kokku, vaid müün ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa mulle siis saatsid sõnumi privaatselt kinnitamaks, et sina oled veltsmm@hotmail.com? Veltsmm väitis, et ta on "kent", ja seejärel saatisgi privaatsõnumi sinu nime all. Jäin uskuma. Oot, mida või keda ma siis praegu uskuma peaksin ??

 

Palun tee PM'ist pilt, kus peal, et ta kinnitas, et see veltsmm@hotmail.com on tema oma.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

kolmikskeem jah vist. KUI just ei saa tunnistust kusagilt, et veltsmm@live.com on kent.. seda kent priva messides mulle ei õelnud, lihtsalt saatis privaat sõnumi mulle kohe peale seda, kui ma veltsmm@live.com-il seeda teha palusin.

Muudetud liikme Fearless'i poolt

:w00t:MSN: Filex1997@hotmail.com:w00t:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Scammer rääkis Fearlessi ja Kentiga korraga. Nii kui fearless palus PM-i, küsis scammer kentilt seda. Kinnitamaks seda teooriat, Aigar lisa äkki pilt vestlusest vms? Ja miks nii kitsaks lõigatud PM-id? Kus on tõestus, et tehing toimus?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kolmikskeem jah vist. KUI just ei saa tunnistust kusagilt, et veltsmm@live.com on kent.. seda kent priva messides mulle ei õelnud, lihtsalt saatis privaat sõnumi mulle kohe peale seda, kui ma veltsmm@live.com-il seeda teha palusin.

 

Kuna see msnis olev isik, ütles et ta ei usalda inimesi. Et enne pm siis teeme tehingu.

Ütlesin, et okei. Siis kirjutas mingi teksti ka alla, kopeerisin selle ning saatsingi sulle sellise kirja.

 

Scammer rääkis Fearlessi ja Kentiga korraga. Nii kui fearless palus PM-i, küsis scammer kentilt seda. Kinnitamaks seda teooriat, Aigar lisa äkki pilt vestlusest vms? Ja miks nii kitsaks lõigatud PM-id? Kus on tõestus, et tehing toimus?

 

Vot selle jama ongi, et mul arvuti ei salvesta ajalugu. Viimane chat history mis on, on sandriga 2 veebruaril. Ma ei tea miks.

Ma oleksin ammu juba teinud seda.

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.