Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Infinity Roleplay - www.infinity-rp.com

Soovitatud postitused

SUPERVIP
enhanced-buzz-28895-1301694293-0.jpg

Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hi,

 

iRP avamine toimub reedel, 8 märtsil, kell 20.00.

Rohkemat infot saab teada siit samast foorumist mõni tund enne avamist. Esimesete tundide ajal on sees terve adminitiim ning parandatakse ka aktiivselt bugge, kui peaks olema neid üldse.

 

iRP.

 

Olge kohal.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tuletaks ka veel meelde, et hetkel on ALPHA baas käigus, et üldiseid vigu teatada mängijaskonna poolt ning asja veel paremaks muuta, samuti võtame ka ideid vastu.

 

Avamiseni on veel jäänud ~pool tundi, stay tuned @ www.infinity-rp.com

Võtke kaasa hea elamus ja tuttavad.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Hostiga ebakõlad ning lükkame edasi avamist homsele päevale.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Foorum tagasi üleval, peaks olema enamus juhtudel ka kiirem kui vana foorum. Serveri loodame õhtaks ülesse saada.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Avamisel tekkisid osad vead, kuid need said kiiresti parandatud. Lähipäevil jätkame aktiivselt arendust edasi. Rega foorumis ning aita serverit edasi edendada :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Otsesesõnaga, taunik server.

Mendid ei oska roleplayda (MG, PG ja DM).

Kutsume Admini see ei tee midagi. Suht tore server teil ikka.

Mina igatahes ei soovita.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei julgeks sinu asemel nii julgelt vastata, kui sa esiteks sõimad administraatori täis ja teiseks teed maha tervet LSPD meeskonda ühe inimese pärast.

Samuti administraator ei näinud antud olukorda, kui mina teda specisin sõitis ta rahulikult autoga, ning tegi oma igapäevast patrulli...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Me kirjutasime sõbraga 8 korda /teata vahedega, keegi ikka ei vasta.

Lasete reeglite rikkujatel lihtsalt minna.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea kas asi on äkki väga algelises GM'is või algajates arendajates. Usun, et see esimene. Põhimõtteliselt olin serveris umbes 15 minutit ja nägin väga palju vigu ja tegemata jäetud asju. Server ei tunne näiteks täpitähti. Olgu annan andeks. Tänavapuhastaja tööl saab pika ringi eest vähem raha kui keskmise eest. Kui kirjutada /puhasta lühike, siis väidab, et sellist ringi üldse ei ole. Administratiiv tundus hea ja abivalmis. Selle kohta ei ole midagi halvasti öelda. Põhimõtteliselt ma ei saa öelda, et server halb on aga gm'iga on vaja väga kõvasti tööd teha veel.

Foorumi väljanägemine samuti kahjuks ei läinud peale mulle. Muidu üldiselt edu serveriga. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.