Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere , hoiatan siis teid kasutaja 2EZ4ME eest, kasutab inimeste usaldust lihtsalt ära. Lugu siis selline , et soovisin osta CS:GO ja siis lisas mind skype nimega makesomegood. Kuidas ma tean , et just 2EZ4ME on skype nimega makesomegood?

Kirjutasin tema skype nime vahvel.neti otsingusse ja sealt leidsin sellise asja.

 

Pilt : http://www.upload.ee/image/3079168/vaja4.bmp

 

Skype vestlus :vaja5.bmp

vaja6.bmp

vaja7.bmp

 

NB! Mul on veel paar pilti kus ma saan tõestada et kasutaja 2EZ4ME omab skype kasutaja nimega makesomegood.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alusetu süüdistus , mul on ainult üks skype ja iraaklase ma ostsin 2-3päeva tagasi 1he sms eest ära ja siis andsin teisele inimesele praegu on see väga lamp. Ma ei hakka siin mingit pikka kirja kokku kirjutamagi sest see on niii nii lamp mida sa siin toodad, nagu ka PM-is.. GG win .

 

//Asukoht soomes kuskil? :D:D:D:D Roger that.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma arvan , et tõendid on piisavad kui vaja võin veel juurde panna , Pmis rääkisid et ei tea midagi kasutajast Iraaklane , ma ei saa aru mida sa siin kokku toodad pole mõttet vaielda mingi 4 EURi pärast. Anna kasutaja tagasi ja kõik korras.

 

Tõend ,et valetas : vaja10.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

iraaklane kasutajat tean aga IRAAKLAST mitte :) Mina selle sms eest ostsin ja mina ei hakka kellelegi midagi tagasi andma :D

Tore seda teemat näha :P Alusetu süüdistus . Rohkem proof tahaks.

 

Nalja kui palju :D:D:D:D:D ennast ajab ka naeram :D Sind ei ava w? :)

Alles oli steamsale ostsin mitmeid gifte miks peaksin mingi ühenäruse steami peale oma mainet rikkuma :D:D:D:D:DD:D::D Nalja mees:D

Muudetud liikme 2EZ4ME'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.