Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Seletan, siis asja ära - Tahtsin täna memberiks saada ja algul arvasin, et ostaks 30 päevase 20M (nagu McFluffy müüs) Olin temalt varem ostnud 30 päevase ja siis läks sujuvalt ning mõtlesin, et võiks uuesti osta.

Hakkasingi rääkima ja ta ütles, et tal on ka 100 päevane 60M, kuna ma hindadest väga ei tea arvasin, et see hea hind ning olin nõus. Õhtul oli ta siis tagasi ning äri hakkas, algul rääkisin temaga veits, siis ta ütles kuhu ma ruunis tulema pean ja mis world. Läksin World 120, telesin Lumby ja seal ta oli, Ruuni nimi oli 'JOHHANES K'

Küsisin talt MSNis kas see tema ja tradesin temaga, andsin talle 60M, ootasin veidi ning andsin talle MSNis kasutaja andmed, umbes 10minuti pärast oli ta MSNis offline ning mina ilma pinnita :S

Lisan siis MSNi vestluse pilte ka siia.

 

 

2en0wv7.png

 

 

sy606e.png

 

 

1zxxi6o.png

 

 

wlzx1i.png

 

 

9u4vaq.png

 

See oligi kõik.. loodan, et ta võtab mõistuse pähe ja tagastab mu 60M.

Kasutaja parooli muutsin juba ära seega kasutajaga ei saa midagi juhtuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niggahigga ei saa küll siia teemasse kirjutada kuid rääkisin temaga veel skypes selle asja pärast, kuna mulle tundus et ma nägin teda minu kõrval seismas kui ma tradesin, aga igatahes see kõik mis ta tahtis siis öelda -

 

"Olin tol ajal w120 enda äri ajamas kui nad tradesid seal ja võin kinnitada omalt poolt et nägin neid seal. Host Derpsoni kasutaja alt küsis veel ka et kas see sina ja siis nati hiljem see Johannes K logis välja. Kas tegelikult trade toimus ma kinnitada ei saa aga seal ma neid nägin. Selle peale Olluuu küsis ka mult skypest kas olin mina ka seal ja nägin neid siis vastasin et jah, olin. Siis rääkis et oli scammi saanud ja soovitasin selle teema teha siin."

 

Seda teksti ma ise ei kirjutanud, see on ausõna Niggahigga poolt kirjutatud, võite temalt ka küsida.

 

Üleüldse aitäh Prosinecile, et mind abistab ning loodan, et McFluffy tagastab mu raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.