Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

My perfect life :)

Soovitatud postitused

Nonii, kuna ma selline rahulik seikleja,ja on vägapalju

huvitavaid ,naljakaid ,lõbusaid ja kurbi hetki olnud siis mõtlesin et

kirjutan need vaikselt siia :) vaatan siis vastukajast kas kirjutan edasi või mitte :)

Kui ma ikka mingit sitta toodan ,siis pole asjal pointi :)

*****************************************************************

 

Teeme siis esimeseks looks.

EKSTREEMNE ÕHTU!

Kas oled kunagi mõelnud mis tunne on kui sind sihitakse relvast.

Kui keegi sinupoole tulistab. jne . Ma olen seda kogenud!

See tunne ja adrenaliin on lihtsalt seletamatult võimas,aga läheme siis loo algusesse :)

 

Aasta võis olla äkki 2008/9 tekkis idee et võiks õhtul teha väikese joogi.

mitte palju,aga niimodi sutsu,natukene.mitte palju. Olgu võtsime siis mõned õlled siidrid

ja nipet-näpet veel juua ... ja hakkasime tähistama nädala viimast laupäeva.

Mina,mu tüdruk,tüdruku ema ja mu nn "kasuema"

Oldud,söödud joodud. DEEM! polegi enam kuigi palju juua,aga siiski tahaks veel :)

ahh mis siin maakohas ikka,võtame auto ja sõidame baari. mis see 2,5 kilti ära pole siis.

 

Teised hakkasid ennast valmis sättima mina läksin autot tooma. Ajasin auto majaette.

Enne autosse istumist auto omanik ehk mu nn kasuema ütles: " Tead see pole hea mõte"

Mina aga: " Tean,aga me läheme ikkagi".

olime vaevalt sõitnud 1,5 km, kui märkasin ees Politsei autot ! Oi kurja !

parkisin teeäärde ,ning esimene mõte oli: Jookseme kõik minema.

Kõik käis nii kähku!

mõnisekund hiljem avastasin ma ennast mööda põldu jooksmas.

Teised kõik autos ja politseiauto meie auto kõrval.

Heites kiire pilgu tagasi nägin politseiauto prosesid minupeale näitamas.

mina aga ei suutnud peatuda. Kuni kuuldes. " Seis politsei ! " ka see mind ei peatanud.

Ma usun et ma jooksin elu kiireima aja! ka Erki Nool oleks mu kõrval olnud poisike! .

Ning siis kuulsin esimest lasku, Tean et esimesed 3 on hoiatavad, ning jätkasin jooksu.

Siis kõlasid aga 4. ja viies ja kuues lask, a rsk! Pole loobuja tüüp ja jätkasin elukiiret sprinti üle põllu.

 

Politseinik loobus ja mina võidsin. vähemalt korra :D

 

Mina läksin heinapallide taha peitu, ja tema loobus (loobuja tüüp) kõndis autosse tagasi.

Ning helistas mulle, "Kuule (minu nimi) tule palun tagasi"

Ahh mis seal ikka lapsemäng. Panin suitsu ette ja kõndisin tagasi.

 

See uskumatult elamusterohke õhtu mis mul eluks ajaks meelde jääb läks maksma

kõigest 8500 krooni :)

 

NB! kes mu loo järgi ära tunnevad,siis hoiame saladust eks ;)

Ajaa mõned vead võivad olla,ei jõua praegu kontrollida :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui palju sellest tõsi on, ei tea küll öelda, kuid politsei tulistamas on küll väga kahtlane. Eriti joobes sõitmise pärast.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõigest 8500 krooni, ok.

Mina läksin heinapallide taha peitu, ja tema loobus (loobuja tüüp) kõndis autosse tagasi.

Ning helistas mulle, "Kuule (minu nimi) tule palun tagasi"

Ahh mis seal ikka lapsemäng. Panin suitsu ette ja kõndisin tagasi.

The fuck lol, eesti keele tunnis kästi mõelda mingi fantaasia jutt välja või?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
No offence aga sa oled täielik idioot.

Kui see sinu jutt vastab tõele, siis nahui sa ronid joogise peaga sanga ning riskid teiste eludega, sellised vandid tuleks kõik alla ajada.

 

Ja vastab ja tõele , eks jaa nüüd mõeldes loll tegu,aga tookord sellele ei mõeld :)

 

Kõigest 8500 krooni, ok.

Mina läksin heinapallide taha peitu, ja tema loobus (loobuja tüüp) kõndis autosse tagasi.

Ning helistas mulle, "Kuule (minu nimi) tule palun tagasi"

Ahh mis seal ikka lapsemäng. Panin suitsu ette ja kõndisin tagasi.

The fuck lol, eesti keele tunnis kästi mõelda mingi fantaasia jutt välja või?

 

Tegelt on asi fantaasiast kaugel :)

 

Kui palju sellest tõsi on, ei tea küll öelda, kuid politsei tulistamas on küll väga kahtlane. Eriti joobes sõitmise pärast.

 

Tõsi on kõik,oleks ma fantaasia või muinasjuttu tahtnud kirjutada,oleks ma selle ka teema pealkirjaks pannud ;)

Tegelt meil seal need politseinikud seda päris mitmel korral teinud, mitte et ma kritiseeriks :)

Muudetud liikme WiseAngel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tahad natuke paremat adrenaliini mis on täiesti tasuta...

Nagu nt mina, 15a loll poiss olin tol ajal, sõitsin perekaga passisime klassivennaga metsas, suht lambine mets jõhkrate mägedega, tihedalt jalgradu jne...

Tegime siis paar nalja ja koperdasime kõige kõrgema mäe otsa, kust alla läks jalgrada, tundus pikk ja lauge rada, lõppu silmaga näha polnud, oksad muu saast oli ees...

Hakkasin alla peenestama, sõkkusin nii kiire hoo sisse kui läks ja kurjam, olingi järsku põrguoru vähemalt 5m järsakult alla lendamas, all olid kivid ja langenud puud...

Lõugasin nagu segane kuniks lend lõppema hakkas ja perekas pooleks lendas, rattast ei jäänud pm mitte midagi järele esivelje kodarad olid läbi velja rebitud raam pooleks esihark sissepoole kõver ja iste pärak... ise aga õnneks lendasin vastu puud, lõpes asi kinnise puusaluu murruga, algul ei tundnud midagi, ahasin ennast püsti...

Päris naljakas tundus asi olevat, kuniks sõber som kaela sadas.

 

See adrenaliin seal õhus olles oli nii laes, et läks teise korruse laest kah veel läbi kuniks lõpetas 40dS valgusaastat eemal mustas augus.

Muudetud liikme Mihkus'i poolt
Hea lugu sul BTW :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui tahad natuke paremat adrenaliini mis on täiesti tasuta...

Nagu nt mina, 15a loll poiss olin tol ajal, sõitsin perekaga passisime klassivennaga metsas, suht lambine mets jõhkrate mägedega, tihedalt jalgradu jne...

Tegime siis paar nalja ja koperdasime kõige kõrgema mäe otsa, kust alla läks jalgrada, tundus pikk ja lauge rada, lõppu silmaga näha polnud, oksad muu saast oli ees...

Hakkasin alla peenestama, sõkkusin nii kiire hoo sisse kui läks ja kurjam, olingi järsku põrguoru vähemalt 5m järsakult alla lendamas, all olid kivid ja langenud puud...

Lõugasin nagu segane kuniks lend lõppema hakkas ja perekas pooleks lendas, rattast ei jäänud pm mitte midagi järele esivelje kodarad olid läbi velja rebitud raam pooleks esihark sissepoole kõver ja iste pärak... ise aga õnneks lendasin vastu puud, lõpes asi kinnise puusaluu murruga, algul ei tundnud midagi, ahasin ennast püsti...

Päris naljakas tundus asi olevat, kuniks sõber som kaela sadas.

 

See adrenaliin seal õhus olles oli nii laes, et läks teise korruse laest kah veel läbi kuniks lõpetas 40dS valgusaastat eemal mustas augus.

 

 

 

Ouch :D ma 1 kord ka laenasin vanaisa lillaratta et poodi minna,nokkatõstes aga esihark murdus ja mina

sain nädala sügeleva kipsi mõnusid nautida :D nüüd muidugi on naljakas eriti kui pöialt saab liigutada nii kuidas teised ei saa :D

Aga noh, mis siin ikka,chill :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ouch :D ma 1 kord ka laenasin vanaisa lillaratta et poodi minna,nokkatõstes aga esihark murdus ja mina

sain nädala sügeleva kipsi mõnusid nautida :D nüüd muidugi on naljakas eriti kui pöialt saab liigutada nii kuidas teised ei saa :D

Aga noh, mis siin ikka,chill :)

 

mul sama keiss, paar aastat tagasi läks pöial kuidagi nihkesse, pärast saab liigutada seda nii nagu teised ei saa :D


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

wiseangel i join. saan ka nii teha


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.