Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ford Mondeo 2.0TDCi 85KW - Loom

Soovitatud postitused

VIP

Toodud äsja Saksamaalt, roostet pole.

 

[TABLE=width: 460]

[TR]

[TD]Liik:[/TD]

[TD]sõiduauto[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Keretüüp:[/TD]

[TD]luukpära[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Esmane reg:[/TD]

[TD]10/2002[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Mootor:[/TD]

[TD]2.0 TDCI (85 kW)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Kütus:[/TD]

[TD]diisel[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Odom. näit:[/TD]

[TD]171 000 km · hooldusraamat[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Vedav sild:[/TD]

[TD]esivedu[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Käigukast:[/TD]

[TD]manuaal[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Värvus:[/TD]

[TD]hõbedane met.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Varustus

 

Turva- ja ohutusvarustus

· roolivõimendi

· kesklukustus (puldiga)

· ABS pidurid

· turvapadi

· signalisatsioon

· immobilisaator

· veojõukontroll

· turvavööde eelpingutid esiistmetel

Mugavusvarustus

· kliimaautomaatik

· 4x elektrilised akende tõstukid

· elektrilised välispeeglid (soojendusega)

· püsikiiruse hoidja

· peeglid päikesesirmides

· uste sisevalgustus

Sisustus

· poolnahkpolster

· Comfort istmed

· taskud esiistmete seljatugedes

· tagaistme seljatugi allaklapitav

· nahkkattega rool

· multifunktsionaalne rool

· reguleeritav roolisammas

· käetugi ees (laekaga)

· käetugi taga

· topsihoidjad (ees)

Audio, video, kommunikatsioon

· stereo (CD, originaal)

· CD Box

Rehvid ja veljed

· talverehvid (naastrehvid)

· valuveljed (16)

· suverehvid

Tuled

· tulede korrektor

Muu varustus

· pagasikate

· tagaklaasi puhasti

· veokonks

 

312490_472544569478095_520970059_n.jpg

 

 

34407980.jpg

 

34407986.jpg

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alguses mulle ei istunud see auto, aga kui nüüd rohkem olen hakanud seda uurima ja jälgima siis on isegi suht hakanud meeldima. Nahksisu ja talutav läbisõit, korralik kere ja mootor. Kas see on see Ghia versioon või mitte?

Muudetud liikme kruusu'i poolt

stalker.png

CREDITS STRIKER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Alguses mulle ei istunud see auto, aga kui nüüd rohkem olen hakanud seda uurima ja jälgima siis on isegi suht hakanud meeldima. Nahksisu ja talutav läbisõit, korralik kere ja mootor. Kas see on see Chia versioon või mitte?

Ghia... Ei oska öelda.. arvestades varustustaset võib täitsa võimalik olla. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
välimus kole, palju 100le võtab ka?

 

Eks igal ühel oma maitse.

 

[TABLE=width: 266]

[TR]

[TD]linnas:

[/TD]

[TD]7,9 l/100 km

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]maanteel:

[/TD]

[TD]5,1 l/100 km

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]keskmine:

[/TD]

[TD]6,5 l/100 km

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju selle eest välja käisid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

kaks ja pool.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parem kui toyota ?:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Parem kui toyota ?:D

 

Kindlasti:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas see on mõni kuulujutt või on tõsi ,et ford mondeo või mõni muu mudel pidi olema halb nagu ,et läheb kiiresti läbi või nõrk kere?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas see on mõni kuulujutt või on tõsi ,et ford mondeo või mõni muu mudel pidi olema halb nagu ,et läheb kiiresti läbi või nõrk kere?

Kuulujutt. Sellel küll nõrk kere pole. Sakslane siiski.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meil on maal 1 ford focus ghia 2002 aasta ja andsime vanaisale selle, kuna ta sõidab 1-2 korda nädalas max. Muidu auto nagu auto ikka aga fordi kuluosad rihmad ja laagrid ja muud säärased, sa pead neid kõiki aastas 4 korda vahetama lihtsalt...

 

 

Vaata tagumise kolmnurk akna ning suurema akna vahepeal liistu peal peaks olema märk, kui on Ghia. Ja sees on puit detailid mõnel asjal.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Meil on maal 1 ford focus ghia 2002 aasta ja andsime vanaisale selle, kuna ta sõidab 1-2 korda nädalas max. Muidu auto nagu auto ikka aga fordi kuluosad rihmad ja laagrid ja muud säärased, sa pead neid kõiki aastas 4 korda vahetama lihtsalt...

 

 

Vaata tagumise kolmnurk akna ning suurema akna vahepeal liistu peal peaks olema märk, kui on Ghia. Ja sees on puit detailid mõnel asjal.

Sel ketiga mootor. Ja eks oleneb veermikul ka sellest, mis teedel sõidad. Kolmnurk aknal on Comfort X vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidu väga viis auto jah iga koha pealt, aga üldse ei istu miskipärast see Fordide 2.0 diislite mootori hääl. Elan kortermajas ja siin 2 sellist üks universaalkerega aint ja no hommikuti selline tunne nagu traktor sõidaks aknaalt mööda. VW-i 2.0diisel tundub selle kõrval väga vaiksena.


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Meil on maal 1 ford focus ghia 2002 aasta ja andsime vanaisale selle, kuna ta sõidab 1-2 korda nädalas max. Muidu auto nagu auto ikka aga fordi kuluosad rihmad ja laagrid ja muud säärased, sa pead neid kõiki aastas 4 korda vahetama lihtsalt...

 

 

Vaata tagumise kolmnurk akna ning suurema akna vahepeal liistu peal peaks olema märk, kui on Ghia. Ja sees on puit detailid mõnel asjal.

Millisedl mootoril sina neli korda aastas rihma vahetad? Ma pole ühtegi autot näinud millel laagreid ja asju 4 korda aastas vahetadakse, ka mitte nendel mis 10 tolli laiade velgedega sõidavad ja madaldatult.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igal autol on miinused ja plussid, lõpuks oleneb kõik juhist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kurat seda juhti ma tahan näha kes suudab oma autoga nii sõita, et aastas tuleb nelikorda rihmad, rullid, laagrid jms pask ära vahetada.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Muidu väga viis auto jah iga koha pealt, aga üldse ei istu miskipärast see Fordide 2.0 diislite mootori hääl. Elan kortermajas ja siin 2 sellist üks universaalkerega aint ja no hommikuti selline tunne nagu traktor sõidaks aknaalt mööda. VW-i 2.0diisel tundub selle kõrval väga vaiksena.

 

Kõik oleneb kui korras mootor on. Minu oma on näiteks ülimalt vaikne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kurat seda juhti ma tahan näha kes suudab oma autoga nii sõita, et aastas tuleb nelikorda rihmad, rullid, laagrid jms pask ära vahetada.

 

Sa reageerisid üle natuke. Ja minu jutt muidugi jah, sealt andis välja lugeda seda. Oleksin kirjutanud 100 korda aastas siis oleksid mõistnud, et mõtlen selle all, et tihti. Tuli lihtsalt number 4. Seda selle tõttu, et sellel focusel tagumisi rattalaagreid me vahetasime küll ühel aastal reaalselt 4 korda. Teised osad kuluvad kiirelt aga tõsi ta on, et 4x aastas ei pea sa kõiki asju vahetama.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa reageerisid üle natuke. Ja minu jutt muidugi jah, sealt andis välja lugeda seda. Oleksin kirjutanud 100 korda aastas siis oleksid mõistnud, et mõtlen selle all, et tihti. Tuli lihtsalt number 4. Seda selle tõttu, et sellel focusel tagumisi rattalaagreid me vahetasime küll ühel aastal reaalselt 4 korda. Teised osad kuluvad kiirelt aga tõsi ta on, et 4x aastas ei pea sa kõiki asju vahetama.

4 korda mõlemalt poolt? Tundub tõesti veits utoopiline, a no kui sa nii ütled et oli, eks me siis usume


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
4 korda mõlemalt poolt? Tundub tõesti veits utoopiline, a no kui sa nii ütled et oli, eks me siis usume

 

No milleks ma valetama peaksin? Saan ma omakasu sellest, teeb see mind teiste silmis vägevamaks või paremaks? Üritan ma Looma hirmutada, et ta enda auto kiirelt ära müüks? Ei ning ei.

 

Juhtub ka imelikemaid asju ning kui tahad võid proovida selle 8nda maailmaimena kirja panna. Ma rohkem ei postita siia, läheb spammiks ära. Kui üldse ei usu siis PMige kuidas ma seda teile tõestada saan.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kirjuta siis facte, mitte ära aja lihtsalt mingit umbuud.

 

Üldiselt, eelmise mondeoga, mis oli mk2 olin ma väga rahul, hea odav ülal pidada, mugav, edasi haukas ka see 1.8 minna. polnud viga midagi. Praegu isa ostsis sellise universaali sama mootoriga vist isegi, astus reipalt edasi ja mugav samuti.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Täna hommikul oli isegi üllatuseks. Nimelt väljas oli -13 ja auto läks pooleteisest pöördest käima. :)

Hakkan vaikselt juba autoga kohanema. Teelpüsivus on autol lihtsalt super. Varasemalt teel, millega Toyotaga sain maksimaalselt sõita 60ga, siis nüüd sellega saan 100-ga ja auto ei tee teist nägugi. Heli suhtes autol on originaali kohta ikka kuradi hea süsteem sees. Tekib selline tunne, nagu oleks mingi woofer taga. Küttekulust siis hetkel nii palju, et lükkasin eile 11l paaki ja sõitsin sellega ligikaudu 250km maha.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul emal nüüd v40 asemel Fusion. Sellel ka üllatavalt hea tehase heli, üpris valjult saab kuulata ilma, et üle peksaks, päris mõnus.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.