Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Serious Gaming Fort Carson Roleplay

Soovitatud postitused

ht.png

 

Nagu sai varem öeldud, siis pidime tegema uue serveri ja alustama uue leheküljega, kuna vana läks lõpus suht minu pärast untsu, siis pidime selle korda tegema ja uuesti alustama ka teisest tegevuskohast, siin me nüüd oleme, oleme Fort Carsonis, server pole päris valmis veel, kuid testiserveris testime asju ja teeme ning kui on valmis, siis ka avame. Valmis uus foorum, kõik grupeeringud jms on vabad ja saab keegi uus õnnelik ehk proovida ka nendele kohtadele. Samuti tegime administratiivtiimile puhtuse, see tähendab seda,et hetkel on meil foorumis ka valimised, kuhu on igal ühel võimalus kandideerida. Viimase Serveri, mis mul oli keerasin ma ise untsu ja ei viitsinud tegeleda, kuna tuli kool peale, aga nüüd vaikselt hakkan tegema ja varsti saame ka avada, soovitan foorumis olla aktiivne ja vaadata ringi,et saada serverist lähemat, kiiremat informatsiooni. Loodame,et meie stabiilne mängijaskond, milleks oli päevas plus 20 mängijat tuleb ka tagasi ja jääb mängima, selle eest,et teil oleks serveris lõbus, mitte igav, hoolitseme juba meie. Kõike muud, mida ma siin ei nimetanud saate foorumist ise uurida lähemalt.

Lugupidamisega,

Serious Gaming.

asd.png

Fort Carsoni Maavalitsus

Fort Carsoni Mehaanikud

Fort Carsoni Sheriff's Department

Fort Carsoni Haigla

Fort Carsoni Power FM

Fort Carsoni Takso

Fort Carsoni Mäe talu

Untitled-1.png

IP: Pole saadaval veel tavamängijatele

Foorum: www.s-gaming.eu/foorum

Teamspeak: 46.22.208.31

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja nagu ma aru olen saanud juttude põhjal tal selle VPSi peal tiksub ikka terve posu erinevate inimeste servereid, mis tekitab kõikidele serveritele mõnusa pudelikaela netiliikluse suhtes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Serveritega pole mingit probleemi olnud ega ka tule, selle eest hoolitsen mina ja jälgin CPU liiklust. See on liiga madal laggi jaoks, lihtsalt veebimajutus ei sobi VPSi-le, sobib eraldi, kuid ma arvan,et pole probleemi. Ning hetkel pean puhkust ja ei anna rendile servereid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Peldik.

Väga otsekohene, kuid tõsi. Serveri omanik on üsna tuntud inimene, kuid minu silmis on ta maine väga madal. Professionaalsusest ning reeglitest ei tea ta kindlasti midagi, kuna ta meelitab mängijaskonda endale ebaausate võtetega, mille konkurentserverid enamuses enda reeglites ära keelanud on ning on teistele palju valetanud. Tema arendusoskuse kohta nii palju: Ta käib isegi lihtsate asjade kohta teistelt nõu küsimas ning see tekitab tihti tahtmise facepalmida. Omanikuks ta ei sobi kohe kindlasti.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga otsekohene, kuid tõsi. Serveri omanik on üsna tuntud inimene, kuid minu silmis on ta maine väga madal. Professionaalsusest ning reeglitest ei tea ta kindlasti midagi, kuna ta meelitab mängijaskonda endale ebaausate võtetega ning on teistele palju valetanud. Tema arendusoskuse kohta nii palju: Ta käib isegi lihtsate asjade kohta teistelt nõu küsimas ning see tekitab tihti tahtmise facepalmida. Omanikuks ta ei sobi kohe kindlasti.

 

Täpselt mäletan neid aegu kui ta TULI ainult siis jutule kui TAL OLI VAJA MIDAGI. Ma usun, et ta teeb seda tihti. Ei usu, et midagi välja tuleb aga YOLO SWAG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta on valus laps, 14 on healjuhul, serveri tegemisoskus puudub jätkuvalt, on inimesed, kes ei saagi sellega kunagi hakkama ning sul pole mainet ollagi, parem pan server kohe kinni ära, meelitasid modena ainult rahvast ühest servust teise, väga feil inimene eesotsas, ei soovita kellegile.

Lame server, lame omanik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olgem ausad, inimene pole normaalne, kui ta sellise teksti kirjutab

"Ta on valus laps, 14 on healjuhul, serveri tegemisoskus puudub jätkuvalt, on inimesed, kes ei saagi sellega kunagi hakkama ning sul pole mainet ollagi, parem pan server kohe kinni ära, meelitasid modena ainult rahvast ühest servust teise, väga feil inimene eesotsas, ei soovita kellegile.

Lame server, lame omanik"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
lihtsalt veebimajutus ei sobi VPSi-le, sobib eraldi, kuid ma arvan,et pole probleemi.

nalja teed või sobib väga hästi kui oskad asjad ilusti jooksma seadistada, mis jutt see olgu, et ei sobi, vaja lihtsalt osata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Veebimajutus polegi tegelikult mõeldud privaatserverile, kes oskab see timmib ära ja sama kui eraldi rentida, muidugi, pole midagi vastu öelda. Kuid, Sorry, ma ei ole 14. Sina Percheria, sinu serveritest hakkame rääkima? Sa oled kõva targutaja küll igas teemas, aga kaua sinu serverid on pidanud ja kas on mainet olnud? Naljamees, Ma olen 15 ning olen 100% kindel,et sa ei juhi minust paremini serverit, minuteada sa ei oska VPS-ile panna SA:MP serveritki peale, vajasid eelminekord abi. Olen saanud hakkama oma serveritega ja olen abi küsinud, polegi seda väitnud,et ma pole abi küsinud, küsisin varem Stennult ka abi ja ta aitas, kuid enam pole küsinud, nokitsen ise ja saan hakkama, Google on minu abimees, usu mind mees, hetkel nende sõnadega panid väga mööda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Veebimajutus polegi tegelikult mõeldud privaatserverile, kes oskab see timmib ära ja sama kui eraldi rentida, muidugi, pole midagi vastu öelda..

Irw kui veebhost pole privaatserveril kus siis zone media oü siis teenust pakub, mis jama sa toodad :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.