Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere .

Probleem on siis selline.

Minecrafti avades tuleb ette nickname koht nagu peaks.

Aga kui ma panen Enter game siis tuleb ette must pilt ja lihtsalt jääbki selliseks.

Varem nagu kõik toimis nii nagu vaja , aga lihtsalt mingist hetkest enam ei tööta .

 

Aga ette tänades McMehhanik .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

16 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Kustuta MC ära ja downloadi uuesti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mul oli sama jama, kui nime oled ära pannud, vajuta seal all olevat force update, siis saab, mina vähemalt sain mustast pildist edasi.

 

G3rtt, minu arust on nii, et kui vaja draivereid uuendada, siis peaks mingi kiri ette tulema, igatahes minul nii töötas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

1. võimalus - Vajutad Ctrl+R ning kirjutad sinna %appdata% ning lähed .minecraft kausta ning kustutad sealt bin'i kausta ning proovid uuesti.

2. võimalus - http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk - Nvidia video kaart \ tõmbad kõige

- http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx - AMD video kaart / uuema driveri


47647.gif

41001.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kustuta meta fail ära :D, selle leiad .minecraft -> bin -> minecraft ( ava see mdea winrariga vms) ja kustuta meta kaust ära (ei mäleta täpset kausta nime aga mingi meta oli) kustutad ära selle ja siis paned minecraft tööle ja teed force update, [ Ei tea kas töötab, proovi ]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.