Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Projecttt.jpg

Tervist valmis on saanud San Andrease Multiplayer´i uus server nimelt Project X Roleplay. Server avati hilijuti ja inimesi pole väga palju. Server tegutseb kuulsas kohas nagu ikka Los Santos.

Töökohasd serveris:

Autovaras

Sprunk

Relvaärikas

Narkoärikas

Tänavapuhastaja

Grupeeringuga töökohad:

Los Santose Linnavalitsus

Los Santise Politsei

Los Santose Kiirabi

Los Santose Taksopark

Los Santose Lilleküla Talu

Los Santose Raadio

 

 

Serveri info:

Foorum: http://hdts.eu/forum/s

UCP: Puudub

IP: samp.gamercity.eu:7777

Muudetud liikme K3v1N.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugupeetud JEBAALI, kui te olete foorumi nimega ABYSSA, siis te ise olete süüdi! Lugege ilusti Chatboxi reegleid siis ei saa keegi!

 

Server otsib 2 abistajat!

 

Oleme juba niipalju Los Santose , RC serverid näinud mõtlesin, et võiks kolida kuskile SF-i , Las Venturasse või siis kuskile mujale !!

http://hdts.eu/forum/showthread.php?tid=61

Muudetud liikme Fogle'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, ma ei oska öeldagi, administratiivtiim on kehvavõitu, kuna täna läksin sisse ja mingi Antonio nimeline liige lihtsalt lambist ajailis mu, RPsime, ta pani mul käed raudu, nii, jooksin ära ja ta teles mu enda juurde tagasi selle asemel,et joosta järgi nt? Hmm, mul polnud plaanis mingit trollimist teha või midagi, lihtsalt tahtsin vaadata,kuidas selle RP-ga seal serveris lood on,aga ei tulnud vist hästi välja ja saadeti vangla, pärast pidin temaga RE:RP tegema, läksime LSPD ja siis oli mul veel ka käed raudus jooksin LSPDst välja, kuna ma ju saan isegi siis kui mul on käed raudus joosta ja ta teles mu ikka tagasi, no, näha, kuidas ilma nende õigusteta mõni ei saaks kohe üldse? Muidu mängumood on väga sarnane eelnevale serverile FreeTime Roleplay, või ma eksin? Registreerimine ja suht kõik sama, paar asja eemaldatud, nagu RP test logimisel ja unity mappingut muudetud, muu nagu sama? Või ma siiski eksin? Aga no edu serveriga, see oli minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.