Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Pettur Martin Koitmäe / Poolene (raagustelefon@hotmail.com)

Soovitatud postitused

Hei,

tegin siis Vahvel.net kasutajaga diili, et vahetame Steam kontod.

Kõik sujus hästi, rääkisime Vahvel.net postkasti kaudu & kasutaja andis mulle enda msni aadressi.

Enda viga tõsiselt, et ei kasutanud vahendajat... kuid ega ka see Steami konto mulle eriti nagu väärt polnud. Kuid selline käitumine vihastab ennast kõige rohkem. Nii palju kui olen uurinud, poiss on 15 aastane Martin Koitmäe.

 

Lisasin isiku MSNi pärast seda kui sain msn-i, lubasin käia ette & andsin talle koodid mis võimaldavad Steami parooli & e-maili aadressi vahetamise. Pärastpoole kui tema käes oli täielikut minu Steam konto, pärast seda ta lihtsalt lahkus MSNist.

 

Märkasin, et Vahvlis tema kasutaja oli ikkagist Online & saatsin isikule privaatsõnumi küsides, miks ta läks Offline. Vastuseks tuli.. "Ma tulen homme tagasi, ema pani näkku muidu steam on gameshere11 ja pw ****** mitte volli132 aga code annan homme sulle ära".

 

Pärast seda ma ei ole temaga saaud mingisugust ühendust. MSNis on ta offline (blockinud arvatavasti) & Vahvlis teda enam ei ole.

Igatahes, ise olen hetkel tühjade kätega.

 

Pilte MSN Vestlusest :

Untitled.png

 

Untitled1.png

 

 

Untitled2.png

 

Untitled3.png

 

Untitled4.png

 

Untitled5.png

Muudetud liikme Kevin | .^^'i poolt
Muutsin teksti mõistetavaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oota, selgita nüüd täpsemalt, mismoodi tema pettur on, kas sa ei saanud kontot, mida ta lubas?

Kas jäid steamist jäädavalt ilma?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vabandust, oli väheke kiire kirjutada. Tema käes on nüüd minu Steam, tema Steami ma ei saanud. Pärast viimast sõnumit mis ta saatis, et järgmine päev annab mulle koodi... Ei ole suutnud isikuga saada mingit ühendust pärast 7.jaanuarit.

Muudetud liikme Kevin | .^^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No selge.

 

Martin koitmäe/Poolene, anname sulle 24h aega, et steam tagastada, või lubatud steam Kevinile anda.

 

 

Tõesti, nimi on tal Martin koitmäe, ning uurisin, tal oli päris üks varikonto siin foorumis....

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.