Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Liik: sõiduauto

Keretüüp: sedaan

Esmane reg: 1991

Mootor: 2.0(110 kW)

Kütus: bensiin

Vedav sild: tagavedu

Käigukast: manuaal

 

Ostsin endale ka siis esimese auto ära.. Endal hetkel lube pole, aga tegemine on pooleli.

 

Auto kerel pole ühtegi roostet.. See auto on alles poolik, ostsin selle sõbralt, ta tahtis seda autot ehitama hakata. Sumps vaja välja vahetada, sellega ülevaatuselt läbi ei saa puhas toru on all.. Eile sain siis enamvähem sumpa kinnipandud , enne lörises ikka mõnusalt oli lihtsalt läbi mädanenud pealtpoolt.

 

Hetkesed plaanid on : Taga- ja esituled välja vahetada. Must laepolster panna siis juba täitsa üleni mustavärvi auto.. Mootori kohta ma ei oskagi midagi öelda, töötab ideaalselt hetkel kuigi auto on sõitnud juba üle 300 000 km . Suvel on plaan panna 2.5 bensukas vahele, ja siis osta inglismaal chipitud aju ja ehk isegi mingi väike turbo vahele panna. Seeselleks, see kunagi tulevikus alles, siis kui endal load on käes. Auto oleks vaja ülevärvida veel, pagasnik ja kapott ja küljetiivad on metallika mustaga värvitud, ülejäänud auto on mattmustaga. Tahan värvida üleni mattmustaks.. Mulle meeldib see, et autos on must nahksisu.

 

See pilt on tehtud siis, kui auto oli veel sõbra oma..

 

2s0eecx.jpg

 

Pärast teen autost rohkem pilte.

 

Mul üks mure ka.. Jätsin auto 3 päevaks seisma akuklemmid olid peal ja lihtsalt mingi asi tõmbas aku tühjaks, ehk keegi oskab öelda milles võib viga olla.. See ennegi nii olnud, aga lihtsalt ei tea milles probleem võib esineda.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära tee mattmustaks, see on nii played out teema juba. Kui tahad matti, siis mingi punane vms on ülišeff.

602844_10151188189014249_610760418_n.jpg

Või läikiv kirsipunane calypsorot stiilis või royalrot või midagi taolist.

 

Akukohta, kas aku nii läbi et ei hoia enam voolu sees või on mingi lekkevool kuskil. Mingi mürtsumasin ka sees? See töötab äkki koguaeg, võim nt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mulle endale isiklikult meeldib matt must.. Aga ma ei kujuta praegu pilti ette, milline see matt punasena välja näeks. Muidu selline helesinine nagu su Volvo, selline oleks ka päris ilus.. Kuskil pildipealt nägin helesinist e34 .

 

No hetkel on 500W subwoofer, aga ma võtan subwoofri juhtmed lahti koguaeg kui auto seisma jätan.. Sellest nagu ei tohiks probleem tulla.

Muudetud liikme Illusioon'i poolt

BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viiesed on ilusad:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mulle endale meeldivad ka, aga kõigerohkem meeldivad e39.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järgmine auto on ka arvatavasti viiene.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Isa pidi oma viiese mulle andma, kui ta endale uue auto soetab. 535i e39 173kw aga aint automaat, see on jura.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Automaadil pole midagi viga, isegi sooviksin automaati:D

Ei viitsi neid käike koguaeg vahetada:D

 

Endale arvatavasti ostan 530D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei sellesmõttes on jah automaat hea, aga meeldib rohkem manuaal.

 

530D on päris hea .


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alguses kindlasti manuaal, sest siis õpid sõitma selle jne:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poiss, kui vana sa oled ? Sellest jutust ma loen välja et kohekindlasti mingi -16 ?

Igastahes, edu auto tegemisega, turbot sa siia kohe kindlasti vahele ei saa panna, ennem peab autoga väga julma eeltöö tegema, odavam tuleb mingi turbotatud mootoriga auto osta, et turbot vahele panna peab sul olema kogu veermik vahetatud, diffrid, sillad, käigukast, aju, jnejne. Ühesõnaga liiga palju tööd sinu jaoks, sa isegi ei tea mis sul aku tühjaks tõmbas :D Rääkimata sellest et woofer ühendatakse maki miinusega, kui makk väljas - subwoofer ka väljas mitte ei hakka autopealt aku klemme maha kakkuma v subwooferi klemme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Poiss, kui vana sa oled ? Sellest jutust ma loen välja et kohekindlasti mingi -16 ?

Igastahes, edu auto tegemisega, turbot sa siia kohe kindlasti vahele ei saa panna, ennem peab autoga väga julma eeltöö tegema, odavam tuleb mingi turbotatud mootoriga auto osta, et turbot vahele panna peab sul olema kogu veermik vahetatud, diffrid, sillad, käigukast, aju, jnejne. Ühesõnaga liiga palju tööd sinu jaoks, sa isegi ei tea mis sul aku tühjaks tõmbas :D Rääkimata sellest et woofer ühendatakse maki miinusega, kui makk väljas - subwoofer ka väljas mitte ei hakka autopealt aku klemme maha kakkuma v subwooferi klemme.

 

Ära nüüd solvu, aga ega sinu jutt targem pole. Turbo pärast veermik välja vahetatud? WUT? Ainuke tark lause ongi sul see, et targem turbotatud mootor osta. Ega ta ei jõua sellist turbot osta, mille pärast peaks käigukasti ja muud sadat asja välja vahetama, vaata vähem filme.

Võin kihla vedada, et sa ise ka ei teaks paugust mis akut tühjaks tõmbab. Seal võib olla sada asja, mis võib seda tekitada. Pardatsoki tuli /Pagasniku tuli, mida iganes veel. WOofer ühendatakse maki miinusega? WAT??? Maki külge läheb võimendi ergutusvool, mitte supaka miinus. :D Ja kui on makk väljas, on ka võim väljas. Subwoofer ei tarbi mingit voolu, kui muusikat ei tule. Kas sa oled oma teadmised võtnud nurgataguste vendade käest, et kuskilt kuulsid ja nüüd umbes seletad järgi?

 

 

Miks Inglismaalt chipitud aju osta? Mis mõttega? Võta Bemmifoorumis Lehoga ühendust ja ta chipib sul 100euri eest ära. Oli minu mäletamist mööda Leho, võin ka eksida.

 

Aga aku tühjenemise suhtes.. Hakka järjest otsima, mis asi sul tööle jääb. Üldjuhul võib jääda pagasnikus või pardatsokis tuli.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lowlifer.. Ma olen 19...

 

Auto läks müüki, hetkel kui keegi ära ei osta siis hakkan edasi tegema, juhtus väike õnnetus autoga.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pilte tuleb ka?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Enam vast ei ole mõtet pilte panna, kuna auto avariiline.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enam vast ei ole mõtet pilte panna, kuna auto avariiline.

 

Nii suured plaanid, aga kui jõudsid midagi tegema hakata, on auto avariiline.

 

Minu kaastunne.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No pole midagi teha ... Tartu mnt peal läks täiesti lambist külglibisemisesse ja tõmbas üle katuse auto. Lamell rehvidega pole kiilaka peal midagi teha .


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kops.. Kui sa oleksid kohapeal olnud, siis sa ikka ei räägiks sellist asja siin.. Seal polnud mõistusega isegi midagi teha . andke andeks aga ajab ropendama. Oleks sina seal samas seisus olnud minu rehvidega sama tee peal oleksid täpselt samamoodi matsu pannud, seal ei olnud mitte kui midagi teha.. Inimesed kes appi tulid nad rääkisid , et neil oli raske isegi tutikate naelrehvidega sõita. Ära tule rääkima, et talvel sõidetakse mõistusega.

 

Võib teema lukku panna. Auto müüdud ! Kahjumisse ei jäänud müümisega :)

Muudetud liikme Illusioon'i poolt

BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kops.. Kui sa oleksid kohapeal olnud, siis sa ikka ei räägiks sellist asja siin.. Seal polnud mõistusega isegi midagi teha . andke andeks aga ajab ropendama. Oleks sina seal samas seisus olnud minu rehvidega sama tee peal oleksid täpselt samamoodi matsu pannud, seal ei olnud mitte kui midagi teha.. Inimesed kes appi tulid nad rääkisid , et neil oli raske isegi tutikate naelrehvidega sõita. Ära tule rääkima, et talvel sõidetakse mõistusega.

 

Võib teema lukku panna. Auto müüdud ! Kahjumisse ei jäänud müümisega :)

 

Eks valesti valitud sõidukiirus on niivõinaa süüdi. Aga otseselt lamellrehvide kaela mina seda ei ajaks. Sõitsin A8-ga puhtal kiilasjääl ja oli pidavust küll. Aga noh, kõik oleneb auto massist, teljevahest, rehvisügavusest jms. Aga usun, et rohkem asi selles, et autol pole stabiilsuskontrolli ja sealt lappama läkski. Eks tagaveolisega sellistes oludes raskem jah.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.