Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rendin CS serverit!

Soovitatud postitused

Tervist, rendin ühte 20slotist serverit. Võimalik rentida 7kuuks veel, Tegemist on VPS-iga

Kaasa annaksin ka domeeni kus foorum peal ja teha see serveri jaoks, võimalik ka lisada koduleht japalju muud ja summa oleks 8€ Kellel soov PM msn ja räägime, annan ip ja vaatame asjd üle.

 

 

Host: www.torqhost.com

Muudetud liikme ZPNN''i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Anna palun ka VPSi andmed ja mis hostiga tegu on, enne igatahes küll ei julge ostma hakata.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hoiatan teid, TORQHOST EI LUBA MÄNGUSERVERID! KUI NAD TEADA SAAVAD, PANEVAD KINNI!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

iPro sul endal ka ju.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh ja siis? Mina ei ole nii noob , et mul jääks need ddos alla. Torqhost ei luba alates 2013 aasta 1.jaanuarist mänguservereid kuna inimeste serverid jäävad ddos alla. Mina võin teha neid servereid ja mul on üks mitte VPS ka olemas. Nii , et mul ei ole muret.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul on ka torqhost

noh ma tean, nad keelasid mul aga panin ikka peale.. tglt kui nad saavad teada siis jah panevad kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga kui Torqhostis teha mänguserver ja näiteks lambist vaatavad ja jääd vahele, kas nad panevad su paketi ilma refundita kinni?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen nendega juba rääkinund ka. Kui nad saavad teada , et need VPS-id mis peale 1.jaanuari tellitud on mänguserverid peal siis nad võtavad ära need VPS-id. Ja nendel kellel on enne tellitud võetakse kas natukene hiljem või siis kellel jääb ddos alla sellel võetakse kohe.

 

// Hilisem postitus

 

See sinu enda mure kui sa teed neid mänguservereid ja jääd ddos alla või rikkud reegleid.

Muudetud liikme Calabria'i poolt

Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te jahute? Mul on CS server, 2 SA:MP serverit, Teamspeak server ja host on Torqhost, mida te jahute omastarust siin,et Torqhost ei luba mänguservereid? Kust kohast te selle lolli jutu võtsite? Mille jaoks üldse siis enamus inimestest tellib VPSi? Põhimõte ongi asjaga odavamalt läbi saada ja sellega teha rohkem servereid kui sa saad muidu eraldi tellides.. Kohe kontakteerun siis nendega, mis neil viga on hakkanud, ainuke host mis mulle meeldis ja mis oli hinnapärast ka normaalne, kas keegi oskab uut hosti öelda mis oleks Torqist parem? Olgu kasvõi kallim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida te jahute? Mul on CS server, 2 SA:MP serverit, Teamspeak server ja host on Torqhost, mida te jahute omastarust siin,et Torqhost ei luba mänguservereid? Kust kohast te selle lolli jutu võtsite? Mille jaoks üldse siis enamus inimestest tellib VPSi? Põhimõte ongi asjaga odavamalt läbi saada ja sellega teha rohkem servereid kui sa saad muidu eraldi tellides.. Kohe kontakteerun siis nendega, mis neil viga on hakkanud, ainuke host mis mulle meeldis ja mis oli hinnapärast ka normaalne, kas keegi oskab uut hosti öelda mis oleks Torqist parem? Olgu kasvõi kallim.

Aitäh info eest. Huvi teie serverite vastu on kohe kadunud. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väikest infot teile, umbuslikud :D

 

Tere,

 

 

Käimas on kuulujutud, et alates 2013. aastast Torqhost enam ei luba jooksutada mänguservereid VPSidel. Tahaksin üle küsida, et kas see on ka tegelikult nii, või on keegi teinud lolli nalja ? Kas mul on põhjust karta, et minu serverid kunagi suletakse ?

 

Tere Karl,

 

 

See on ainult tellimustel mis tulevad sellel aastal. Need serverid mis oli ostetud 2012 voi varem saab manguserverite jaoks kasutada. See on tehtud selletottu, et manguserverid toovad meie vorku DDOS rynded.

 

 

Torqhost Support Team Leader

Dennis Nikiforov

dennis.nikiforov@torqhost.com

Ehk siis newcomerid ei tohi mänguservreid jooksutada. Kes on tellinud serveri enne aastat 2013, need võivad.

 

 

Sry for OT.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Serious sa tellisid 2013 aasta uuesti? Siis nad varsti võtavad VPS ära ja teevad hoiatuse. Minthost.org rendib ainult servereid minu teada?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minthost.org rendib ainult servereid minu teada?

Hetkel tõesti ainult mänguservereid ning veebimajutust. Käesoleva aasta esimesel poolel laieneme ka VPSide/virtuaalserverite pakkumisele.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui küsida tohib siis Karl Erik kas need "Minthost.org" , "csvps.eu" ja "hostme.ee" on teie oma? Äkki oskate tuleviku VPSide/virtuaal serverite hinnad ka? :)


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui küsida tohib siis Karl Erik kas need "Minthost.org" , "csvps.eu" ja "hostme.ee" on teie oma? Äkki oskate tuleviku VPSide/virtuaal serverite hinnad ka? :)

Ainult MintHost.org on minu oma :)

 

Hinnavahemik jääb ilmselt ~10€/1GB RAM kanti, oleneb ka teistest teguritest(kettamaht, protsessori võimsus jne).

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No Karl Erik, oleks sul umbkaudu hinnaliselt sama pakett mis Torqil on 10 eurine siis oleks 99% nõus su rentija ja ilmselt neid tuleb veel.

Ei, ma tellisin vpsi 2012 aastal vist siis oli vps natuke mitte kasutuses ja siis kasutasin edasi, kuni tänase päevani, selle suht luckis.

Ja nad ei võta mult midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga kui Torqhostis teha mänguserver ja näiteks lambist vaatavad ja jääd vahele, kas nad panevad su paketi ilma refundita kinni?

Jah, ilma refundita. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma võtaks VPS'i sult Karl Erik! Rendiksite te vaid juba, kuna täpsemalt laienete?

Tagumine aeg on märts, kuid loodan veebruaris asja käima saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vabandust ebamugavuse parast. Tekkinud tehniline viga ruuteris ning selle tottu tekkivad katkestused. Kompenseeritakse niimodi, et iga 60min maas tagastatakse 25% kuu tasust kuid mitte rohkem kui 100% kuu tasust. Kuna downtime oli c.a. 55min, siis tagastame 1.75 eur.

 

Torqhost support team leader

dennis nikiforov

dennis.nikiforov@torqhost.com

 

----------------------------------------------

ticket id:

Subject: Pidev downtime

status: Answered

 

Infoks.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.