Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Serveri väljavedamine

Küsimus

Tervist.

Nimelt hetkel on mul privaat server renditud cubedhostist, 1GB ram. Puhas Vanilla. Aga kui ma kutsun serverisse membereid juurde tahaks login pluginat. Et kui ma panen Bukkiti peale, ja panen AINULT login plugina peale, kas siis väeb server ilusti välja?

 

Ette Tänadeks, Karl


YouTube.com/1337rcwzx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Tervist.

Nimelt hetkel on mul privaat server renditud cubedhostist, 1GB ram. Puhas Vanilla. Aga kui ma kutsun serverisse membereid juurde tahaks login pluginat. Et kui ma panen Bukkiti peale, ja panen AINULT login plugina peale, kas siis väeb server ilusti välja?

 

Ette Tänadeks, Karl

 

Jah. Sa võid veel panna pluginaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
panen Bukkiti peale, ja panen AINULT login plugina peale, kas siis väeb server ilusti välja?

 

kergelt, võid panna veel essentialsi ja näiteks pexi, et nh logimis, essentials ja mingid permissionid on tähtsamad, siis kui hakkad midagi suurt ehitama ja ei viitsi käsitsi teha siis worldedit, tahad teistele protecti siis on vaja world editi ja world guardi


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
kergelt, võid panna veel essentialsi ja näiteks pexi, et nh logimis, essentials ja mingid permissionid on tähtsamad, siis kui hakkad midagi suurt ehitama ja ei viitsi käsitsi teha siis worldedit, tahad teistele protecti siis on vaja world editi ja world guardi

Server on puhas vanilla nagu, me teeme kõik puhtalt survivalis. Spawn on ka survivalis ehitatud. Ainult logini tahan :D


YouTube.com/1337rcwzx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Server on puhas vanilla nagu, me teeme kõik puhtalt survivalis. Spawn on ka survivalis ehitatud. Ainult logini tahan :D

 

vanillale sa ei saa login pluginit :D

 

laed bukkti viskad mingi xauthi peale ja kergelt veab välja, pole midagi muud siis vaja kui teete true survivali :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Server on puhas vanilla nagu, me teeme kõik puhtalt survivalis. Spawn on ka survivalis ehitatud. Ainult logini tahan :D

 

Vahet ei ole, kas sul on vanilla. Lihtsalt vahetad bukkiti vastu ja paned login plugina peale. Voilaa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Veab ilusti, kui sa sinna 60 inimest sisse ei taha ajada .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Veab ilusti' date=' kui sa sinna 60 inimest sisse ei taha ajada .[/quote']

 

32 on soovitatav kuna cubehosti serverid on USA's.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.