Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin tiimi Massive minecraft serverisse (täiendatud)

Soovitatud postitused

Tegin ka varem selle teema kohta postituse, aga nüüd teen uue kuna ei saanud tiimi kokku. Seekord lisan siia ka pilte ja räägin juurde!

 

 

Tegemist on Massivecraft serveriga, mis on hostitud Inglismaal ja mahutab ära 999 inimest. Maailm on suur ja large biomes-iga. VIP-id saavad hiljem minna samas serveris asuvasse creative maailma. (tavaline maailm ja Skyblock)

 

Serveril on olemas palju pluginaid näiteks Factions, vampire plugin, iconomy, essentials, lockette, chestshop, Dynamic map jne...

 

Serveris on hetkel kokku võibolla 50 liiget ja liikmete arv igapäevaga aina kasvab. Vähe liikmeid sest server alles hiljuti alustas.

 

Põhjus miks ma siis selle teema siia kirjutasin on see, et ma tegin sinna oma factioni, kuhu ma tahaks kutsuda ainult eestlasi, et siis ühistööga ehitada üles oma linn ja vallutada teiste omasi. Praegu on faction peaceful mode peal ehk meid ei saa rünnata ega griefida meil, kuna ehitame alles linna üles.

 

2012-12-29_15.23.54.jpg

1.Spawn point.............2. Tulevane turg..............3.Kirik.................4.Minu küla NPC majad...5.Icefangz(minu sõber) tehtud blazefarm

 

Esimesed kolm pilti on tehtud Omanike ja adminite poolt. Neljas pilt on minu tehtud NPC Küla. Ma pole suurem asi ehitaja:D, aga on kavas võtta ette ka suuremad projektid

 

 

Loodan, et keegi teist aitab mul seal hoida Eestlaste au kõrgel :)

 

Kui on huvi, siis võtke minuga siin ühendust või saatke mulle kiri postkasti või skype-i!

 

Minu skype nimi on Pirest.trav

 

 

 

 

 

 

 

 

2012-12-29_15.17.01.jpg

2012-12-29_15.25.42.jpg

2012-12-29_15.26.04.jpg

2012-12-29_16.02.19.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Soovitan minecrafti ära osta :-)

Eestlased just kui ei suvatsegi seda osta, loodavad cracked minecrafti Peale. See mäng on ostmist väärt!

 

Kokku tahaks saada 10 inimest

 

Lol 3 inimest juba ja jälle cracked!

 

....

 

Võibolla isegi liituks, kuid kahjuks mu pirate premiumi kasutaja pw muudeti ära..

Kas see ei lähe cracked minecrafti alla?

Muudetud liikme Ago1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.