Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Panen serveri kinni, kuna selline arendaja oli, et keeras kõik p****. Arendajaks oli Ax, ta oli Nebus kunagi arendaja nimega Pawno. ÄRGE USKUGE TEDA; NÜÜD TA LÄKS FAUST.EE'sse TEGEMA SERVERIT. ÄRGE USKUGE TEDA:

Muudetud liikme V2ino'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Foorumis pole viga, aga ausalt, ma seletasin sulle Rauno ära, et kui sul algul juba pole arendajat, siis su serverist ei tule mitte midagi välja, kuna sa leiad arendaja kes on pettur ilmselgelt ja raudselt normaalset arendajat sa ilma maksmata ei saa, mul on enda kogemustest see teada, mis mu kõige esimese serveriga juhtus..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Server läheb up Järgmise aasta alguses, seda ei oska veel täpselt öelda, et mis kuupäev.

 

Server avaneb ÕIGEPEA!!

Nüüd kaolemas TS3 server, tulge ja liituge meiega.

Teamspeak3 IP: 46.22.208.105

Muudetud liikme V2ino'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandage, kas te olete tõesti nii saamatud, et peate teiste serverite nimesi kasutama ? Võiksite ennem natukene taustauuringut teha. Probleem siis selles, et ma kasutasin alles hiljuti seda nime ning kellelgi teisel ei ole sellist olnud... ning nüüd teete teie mingi serveri, meie nimega. Kuhu ma siis selle jutuga jõuda tahtsin.... et te muudaks oma serveri nime. Tänan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

​Foorum on avatud, tule ja külasta. Rollimäng algab siit. :D

 

 

Olemas on ka serveri esimene uuendus ehk Scriptfly 1.

[spoiler=Scriptfly 1]LEGEND:

Tehtud

Poolik

Pole hakanud üritamagi

 

 

 

Autole on odomeetet

Autodel on salvestav tuuning aga see on 50x kallim.

Saab osta läpakat

Autodel rehvid kuluvad.

Farmimis süsteem

/käerauad ( koos elemendiga )

AFK Süsteem

Politseile autosid lisada juurdem

Väiksesed bugfixid

KAPO Eemaldada

/Numbrid

Kaklus stiilid

/musita (ID)

Uus LSPD , Meedia , Haigla INT

Taksopargile mapitud lahtiste ustega maja

Garaazid lisada ( Ocean Docksi )

Autopood (Dialoogina)

Anti Bunnyhop süsteem

Tanklasse (Diisel ja Bensiini kütus)

/Tazer (Võtab SD Püstoli välja ning kui lased on inimene shokis 5 Sekundit)

Automaatne text iga 5 minuti pärast (Nt: Foorum on : Reality.l-servers.eu)

Värvide muutmine (Nt: AOD VÄRV Roheliseks)

/rr ( Server teeb rr-i ((Vanemmoderaator+ Saab seda kaustada)

PnS Võtab 250 SAK

/Raadio

/kiida

/pangakaart ( Saab pangakaardiga maksta )

/pagasnik ( Saab asju pagasnikusse panna )

Paart uut inti

Uued animid ( 100+ Animit )

Kalastamis süsteem

 

Arendused viis läbi :

sadmin.pngAx

 

Ideid koostasid:

sadmin.pngAx ; sadmin.pngRauno

 

 

Muudetud liikme V2ino'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sina ja sinu serveri nimi. Eestis on olnud nii palju lampe ühe päevaseid servereid. Kui inimene ei ole mingisugune hopper siis ta ei tea nende kõigi nimesi. Tausta uuring: Kust kohast ta seda peaks tegema? Küsima läbi kõik samp mängijaskonna, et teada saada kas selline nimi on juba olemas? Otsima googlest sellist nime? Sorry aga mõtle veidi reaalsemalt.

 

No offence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Miks teha nime pärast selline tragöödia? Hetkel pole Eestis ühtegi aktiivset serverit nimega "Reality Roleplay", välja arvatud minu oma. Kuskile teemasse pole kirjutatud, et kõik õigused on selle serveri nimega kaitstud, jne. Nimi on nimi ja ega nimepärast inimesed mängima ei tule. Loodan, et saame jääda mõistvaks ning saame sõbralikumalt kõigiga läbi jnö selle Reality loojaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõsiselt, kui mina isegi tegin serveri nimega Super Roleplay algul, siis ma muutsin selle nime kohe ära mida ei ole olemas eestis ega pole olnudki, server mis on olnud juba eestis sinu serveri nimega, sarnane, sellisega ju pole mõtet teha serverit? Mõtle ise serverile nimi, ei tohiks raske olla, kui raske, siis võta midagi, kedagi abiks.

Tean ainult inglismaa serverit, servereid mis on nimega Serious Roleplay.

 

Tõsiselt, kui mina isegi tegin serveri nimega Super Roleplay algul, siis ma muutsin selle nime kohe ära mida ei ole olemas eestis ega pole olnudki, server mis on olnud juba eestis sinu serveri nimega, sarnane, sellisega ju pole mõtet teha serverit? Mõtle ise serverile nimi, ei tohiks raske olla, kui raske, siis võta midagi, kedagi abiks.

Tean ainult inglismaa serverit, servereid mis on nimega Serious Roleplay. See skripter nimega Ax ka tegi ainult paar postitust ja pani gmi rotti ja lasi minekut, nahui on vaja selliseid vendi üldse uskuda ja arendajaks võtta, küsib minu mõistus sinult? Kas sellel on mõtet? Ta mõtleb,et lisab sinna uuendused ära foorumi aga neid ei teosta ja on lahe vend? Ei, kahjuks mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuule, Leon ehk PAWNO, kas sa kunagi suureks kasvad? Alguses sa räägid et jaa, teeme koos serveri jne saaem väga hea ja unikaalsed uuendused. Nüüd kui ma pakkusin eesti samp ajaloos unikaalsed uuendused välja siis sa tegid need ära ja lasid GM'ga mine,a lubasid mulle Gm anda jne. Aga kuna ideed olid nii head vist siis lasid jalga? Või, et ma võtsin aTiimi Evynezy kes on väga hea admin jne. Kui sa ei suuda enda mehesõna pidada siis ei ole mõtet üldse midagi lubada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.