Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline .Siim.

tehnikcore pildid

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.

Lisan kah siis oma klõpse mis ma teinud olen, need väga head pole aga vast meeldivad ikka. Pilte teen tavaliselt kas Olympus FE-330 kaameraga mis on 8 megapixel või siis kasutan selleks oma Samsung I9001 Galaxy S Plus sellel on kaamera 5 megapixel.

 

Ma kõike siia lisama ei hakka, kui soovite rohkem näha siis võimalik vaadata siit. Mul neid pilte väga palju aga avalikustan ainult need mis on minu arvates head. Väga tihi ma ei tee kui isu tuleb siis teen. Alustasin muidu sellega kuskil aastal 2009, teen sellest pilte mis mulle meeldib või mis tundub mulle huvitav.

 

[spoiler=Pildid]P3090028.JPG?psid=1

P3090031.JPG?psid=1

P8150018.JPG?psid=1

P3090042.JPG?psid=1

P5080038.JPG?psid=1

 

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esimesel pildil häirib see sinakas lumi. Lumi pole ju tegelikult sinine.

Neljas pilt on fookusest väljas. Või oligi nii mõeldud?

Aga üks asi, mis mind häirib on see copyright. Liiga silmatorkav, eriti just see must värv. Ja kahel viimasel pildil on ka selles kirjaviga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

esimene pilt sai tookord tehtud õhtu poolikul ning välguga vist oli nii, selles vist ta tuli nii sinna taustaks, jah see oli nii mõeldud, eks ma seda asja muudan, need sai eisi algselt peale pandud varsti ma teen ümber selle asja :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.