Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Hei pehmed & krõbedad vahvlid! :)

 

Selles teemas siin saate rääkida kõike mis on kuidagi moodi seotud TV kanalitega. See oleks nagu vabateema ainult kanalitega seotud. Näiteks te saate rääkida siin mida teie täna TV-st vaatade ja palju muid asju.

 

OFFTOPIC = WARN!

 

Igatahes, alustan siis:

Mis on teie lemmik kanal ja kui tihti te vaatate seda? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peab tunnistama, et kuna eesti kanalitest tuleb suht harva midagi head (päeval seebikad ja õhtul vahest hea film), siis kipun vaatama päris tihti TLC kanalit.

On hakanud huvitama mind sealsed kokkamise saated. Nagu "Cake Boss", "Ultimate Cake Off", "The next great baker" "Ace of Cakes" jne. Muidugi tuleb sealt mingit paska ka vahele nagu.. "Toddlers and Tiaras", kus emad meigivad oma pisitütred (tavaliselt mingi 5 aastased) ära ning hakkab mingi võistlus. Pmst nagu mingi modelli värk. Üldised suht huvitav minu jaoks. Ei tea kuidas teile.

 

Eesti kanalitest siis kõige rohkem vaatan ma ilmselgelt kanal 2, tv 3, tv 6 ja vahest ETV, Kanal 11 ja 12 - nagu ikka.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eriti ei vaatagi ise telekat, kuigi Viasat Sport Baltic ja TV6 on ikkagist põhilised mida vaatan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ei vaata sporti mitte kunagi telkust, lasin isegi spordi kanalid ära võtta...

Tehnika ja teadus, märul ja porr , kui sporti teha siis ise ja kellegile kaasa elada mul küll aega pole.

Samas paljudele sport väga meeldib

Discovery nat geo ja explorer muutuvad ajapikku jamaks....

Inimesed on seetõttu tainad sest, vaatavad telkust lolli möla, teaduslikult tõestatud.

 

Imelik teema btw...

Muudetud liikme Mihkus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.