Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Serious Gaming Roleplay

Soovitatud postitused

sw.png

 

Lühitutvustus

 

On valminud SA:MP maastikul uus server nimega Serious Gaming Roleplay, serveri algseks mängumoodiks on PlayOn mida on edasi arendatud

ja tehtud rohkelt uuendusi selle juures. Serveril on ka väga tore administratiivtiim, ilmselt lähimal ajal tulevad ka abistajate otsingud ja saavad

ka teised end proovile panna. Kindlasti paljud teavad mind mu vanadest serveritest nimega ApaceR, nime vahetasin Serious´iks kui alustasin oma serveri tegemist, lihtsalt tuli mõte ja vahetasin. Ühesõnaga server ei ole nullist ja see on edasi tehtud minu enda ja mõne abilise poolt.

NB! Nagu tavaline PlayOn oli, siis see server ei tule UCPga, vaid ilma.Serveri avanemine toimub juba täna, või võibolla ka halvemal juhul homme, oleneb kuidas jõuame. Server just vahetas IP-d, kuna sai VPS hangitud ja sinna sa-mp server peale lastud, võimalik,et tuleb ka CS server, kuid pead veel ei anna.

Kohtume mängus!

 

 

Uuendused

Uuendusi ma siia lisama ei hakka, ma usun,et kes soovib näha siis näeb ka ise minnes foorumi.

 

administraatorid.pngaAdministraatorid:

Serious

 

 

arendajad.pngAdministraatorid:

Puudub

 

 

moderaatorid.pngVanemmoderaatorid:

Rasmus

 

 

abistajad.pngModeraatorid:

Sander.

ZeuX.

 

 

omanikud.pngAbistajad:

DeLuX.

Kevin.

 

(( Nagu on näha, siis administratiivtiim on hetkel natuke tühjavõitu, aga lähimal ajal lisandub neid juurde ))

 

Informatsioon:

 

Foorumiaadress: www.swcrp.mxhoste.com

IP: 46.22.208.31:7777

Slotte: x/50

Teamspeak: Tulekul

Kontaktinformatsioon: sc_rp@live.com

rthrthrth.png

wqgqwg.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sa arvad ,et me ei tea ,et sina või sinu admin või mode tegi mingi 4 kasutitma ja hakkas teie serverit kiitma. Hmm... kõik need postitused iga 5 minuti tagant ja igal kasutajal 1 postitus. hmm...

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alguses tundus korralik server, pakkusin neile võimalust rahvast juurde saada, pandi foorumist banni reklaamimise eest, sellised inimesed peavad küll vist peast põrunud olema veidi. Oleks ma siis mingit samp servut reklaaminud ors, aga Tavalist teadsid nvn kõik ja seda ei eksisteeri kahm enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

spam.png

 

Et siis nii käivad teil asjad jah?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

To Perscheria: Sa reklaamisid, see on juba reklaam kui sa paned foorumi linki sinna siis see juba viitab sinna poolt.

Sebi mulle selle venna msn või midagi ja ma näitan alles sellele inimesele kes reklaamis, tõsiselt see pole normaalne mida mõned teevad, kahjuks mina seda ei käskinud neil teha, kuna mängijaid on piisavalt ja ei ole põhjust reklaamida, see on mingi wannabe tatt kes lihtsalt reklaamib ja on enda arust üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sebi mulle selle venna msn või midagi ja ma näitan alles sellele inimesele kes reklaamis, tõsiselt see pole normaalne mida mõned teevad, kahjuks mina seda ei käskinud neil teha, kuna mängijaid on piisavalt ja ei ole põhjust reklaamida, see on mingi wannabe tatt kes lihtsalt reklaamib ja on enda arust üle.

s-gaming@hotmail.com Kasutaja on registreeritud sellise e-maili alt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nicklamerid " Super RolePlay" ..

Kes lubas seda kasutada??

Se oli minu servu nimi .. -.-

Viimati teemat vaatasin, oli Serious Gaming Roleplay, mitte Super.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Serveris pole mitte midagi huvitavat!


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega jah atiim on apowerdajad. Esiteks teevad /veh cmd ja lasevad masinatega ringi.

Teiseks kui oled atiimis ja tahad relva tagasi ei pea pilti olema aga kui oled tavamängija peab pilt olema.

Minuarust 15 aastane käitub nagu väike laps ei sobi selle omanikuks.

+terve atiim poeb omanikule.

Adminid ainult afkivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

soz,et alles nüüd teile vastan, kuna käin vähe vahvlis.. Alustame.

COOLER - Räägime apowerdamisest, anna mulle siia pilt kus mida tehtud on ja kuna, teiseks, sina oled see kes tõmbles ja näitas lapsikust välja siin paar päeva tagasi, kuna sa ju ei saanud abistajaks siis võta või elu, enne vaata ennast.

Ennast täis ei ole mõtet nii minna, sa vaata mida sa ise teinud oled..

 

 

2.. kes iganes selle pildi uppis ülesse, mina see serious ei ole.

Miks? Miks ma peaksin üldse reklaamima, kahjuks ei soovi endale mingit suurt mängijaskonda, olen rahul 10-30 ja jään selle juurde.

Isegi kui mulle pakuks keegi et võta nebulos või mingi säänse mängijaskonnaga server, siis ma ei võtaks seda, kuna ma olen harjunud väikeste serveritega.

Kui 20 mängijaga juba 1 minuti jooksul spam sääne,et sääne, siis 100 mängijaga jookseb aju küll kokku, soz.

3. See email kahjuks pole minu oma, minu msn, / email on sc_rp@live.com ja teine on serious.gaming@outlook.com, sellist emaili mul pole.

See tähendab seda,et minu käsi siin mängus pole kahjuks / õnneks!

 

 

 

To Soomlane: Kui sa aru ei saanud, siis algul oligi super roleplay, nii kui teada sain,et sul oli selline server, siis muutsingi Serious Gaming.

To Cooler veel: Ma ütlesin sulle ammu,et kui sa ei taha mängida, palun väga mine, sa ähvardasid vms mind sellega et paned quit ja lähed imperiali, palun kas ma hoian sind kinni? Sina pidid ikka oma lapsikust välja näitama mu serveris ja trollima, hackima, mis iganes jutte olen kuulnud,näinud. Ja siis tulevad sinult whined,et adminid on kuradi.. säänsed ja määnsed.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

troll.png

 

Või et mina käitun lapsikult ja olen troll?

Selline asi käib pm-ilset iga õhtu kui ollakse kõik adminid sees.

 

Abistajsks? Algul tahtsin abistajaks. Aga kuna sa ise ei saanud Imperialis abistajaks küsisid Imperiali käest siis ütlesid ka kohe mulle ära.

+ Mind Dm-iti unity maha. sattusin haiglasse. PAnin selle mängija /haigla kuna olin meedik. Sina nägid seda logis panid mu ajaili 60min troll +Nrp Talle sa ei teinud midagi. Omanik poeb.

 

Võin ka selle pildi panna. Viljem kui väga soovid.

Muudetud liikme Cooler*D'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vahet sel enam, sa ei pela enam mu serveriski, väga tore. Ja seda,et küsisin Martinilt Imperialis abistajaks ei võtnud ma tõsiselt, kahjuks / õnneks, ei soovi kuhugi. Kui see koht isegi antaks, siis pean ära ütlema sellest kohast. Aga bad bad siis kui nii sul juhtus, pole ime kui sa trollisid mingi 10 korda serveris ja tegid topeltkontosi, näitasid lapsikust välja mingite hackidega, topeltkontodega, jms. Sa nurusid terve aja abistajaks ja kui lõpus banaani said vms quiti panid siis lõpetasid, süda puhkab ja server puhkab kui sind enam pole. Troll vähemalt minu serveris olid sa 24/7 AKA Cooler. Nüüd saad rahulikult oma päevad veeta Imperialis ja pole probleeme: ) Edu sulle, ei viitsi enam postcountida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.